MECIURI AMICALE

Comentarii pe meciurile disputate de Poli
Partizan
Posts: 147
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:18 am

Re: MECIURI AMICALE

Post by Partizan »

Sdou wrote:
orangetm wrote:Oricum, interesanta informatie, cvasi-oficiala, ca sa zic asa! :D
Neoficial mi-au bazait si mie la urechi unele informatii despre regrupari viitoare.

Dar, sa fim constienti si realisti, grosul publicului, cand e, e cel ce nu sta pe forumuri si pe site-uri de sport, ci e druckerul obisnuit, cel de totdeauna, care afla de la altii de meci sau de la radio sau tv.
Si sa nu comentati termenul "drucker" de mai sus; acesta era folosit de zeci de ani!
Sper ca afla si ai tineri asta, in caz ca nu stiu deja.
Si acest nume trebuie sa nu fie tavalit in diverse batalii de orgoliu si nu numai.
Poti dezvolta sau e secret? :-o
Vor veni din galeria pana in 2002(pana sa vina Aek Brigadiru)!Se mai aude ca vor mai venii si din Drukeria care nui suporta pe Mihalcea si pe Brancovan!!Acum o sa vedem :D daca ii adevarat sau nu!
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: MECIURI AMICALE

Post by AndreiVajnaII »

Da ce-i aicea? Piata?

Orange, pentru astia mai tineri.... Ce inseamna drucker? :D
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: MECIURI AMICALE

Post by orangetm »

AndreiVajnaII wrote:Da ce-i aicea? Piata?

Orange, pentru astia mai tineri.... Ce inseamna drucker? :D
Cam asta (peluza nord):

Image

Plus chestii similare din T1, T2 si Peluza din sud.!
Atât.
Pasiune, onoare, libertate, iubire, tenacitate, energie, hotărâre, naturaleţe, inventivitate, civilizaţie, ardoare!
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
THE HUN
Posts: 23
Joined: Tue Oct 02, 2012 1:59 pm

Re: MECIURI AMICALE

Post by THE HUN »

am ascultat meciul ieri si astazi l-am vazut,pot sa spun ca,uta,a castigat norocos meciul(datorita unui sut de exceptie).problema noastra a fost ca ne-am bagat intr-un joc de uzura,impus de aradeni,in loc sa practicam un joc de combinativ.nici nu stiu cine ar fi putut sa fie creierul de la mijloc.petre si poparadu fiind distrugatori de meserie.oricum ,petre nu a adus nimic in plus la mijlocul terenului.dar nu-i nimic,tot timpul am fost de parerea ca un sut in cur,de multe ori este un pas inainte,dar numai in cazul in care esti realist si sti sa te folosesti de situatie.sper ca a fost doar un accident. deci FORZZA POLI
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: MECIURI AMICALE

Post by duranviola »

sambata, 16 martie , ora 12.00 meci amical contra echipei FC Hunedoara, se va disputa in Complexul Dan Paltinisanu


site-ul oficial
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: MECIURI AMICALE

Post by AndreiVajnaII »

Din cauza vremii potrivnice, care a afectat calitatea terenurilor din zonă, jocul amical cu FC Hunedoara de mâine, 16 martie, s-a anulat. În cel mai scurt timp, vom anunța adversarul pe care formația noastră îl va întâlni sâmbătă, pe terenul sintetic din complexul ”Dan Păltinișanu”.

Pacat.
User avatar
Deyan
Posts: 623
Joined: Tue Nov 13, 2012 6:54 pm

Re: MECIURI AMICALE

Post by Deyan »

AndreiVajnaII wrote:Din cauza vremii potrivnice, care a afectat calitatea terenurilor din zonă, jocul amical cu FC Hunedoara de mâine, 16 martie, s-a anulat. În cel mai scurt timp, vom anunța adversarul pe care formația noastră îl va întâlni sâmbătă, pe terenul sintetic din complexul ”Dan Păltinișanu”.

Pacat.
cum vine asta?
oadata nu poate juca sambata,din cauza vremii.
apoi tot pe sambata cauta alt adversar.
pai ce vremea e in functie de adversar? daca joaca cu cucurigu e buna vremea?
"Tara mea-i Banatul meu!"
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: MECIURI AMICALE

Post by AndreiVajnaII »

Probabil nu mai au chef sa vina aia de la Hunedoara pe vremea asta si atunci cauta o echipa din zona.
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: MECIURI AMICALE

Post by duranviola »

Vremea proasta strica planurile ACS Poli. Amicalul cu Hunedoara, reprogramat

Scris de M. Hoster - ACS Poli Timişoara avea programat sâmbătă un meci amical cu cei de la FC Hunedoara. Din păcate, zăpada de martie care s-a aşternut vineri peste oraş a anulat întâlnirea cu ardelenii. Totuşi, echipa va juca un meci amical cu Flacăra Făget.

Din cauza vremii potrivnice, partida cu FC Hunedoara, programată pentru sâmbătă, 16 martie, de la ora 12,00, a fost anulată, au anunţat cei de la ACS Poli. Meciul cu hunedorenii a fost reprogramat pentru o dată ulterioară, când condițiile meteorologice vor fi favorabile și vor permite desfășurarea unui joc pe un teren de calitate.

Adversarul de mâine, 16 martie, va fi Flacăra Făget, jocul urmând să înceapă la ora 14,00, pe terenul sintetic din complexul “Dan Păltinișanu”.

Problemele cu vremea au schimbat şi programul de pregătire al echipei. Terenurile sunt impracticabile din cauza ninsorilor, astfel că formația a trebuit să se antreneze vineri în sală.


www.tion
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: MECIURI AMICALE

Post by AndreiVajnaII »

Na, ca dadu si Dina gol. :D
Post Reply