ACS Poli-CS Vladimirescu, sâmbătă 17 noiembrie, ora 11.

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

1
7
100%
x
0
No votes
2
0
No votes
 
Total votes: 7
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: ACS Poli-CS Vladimirescu, sâmbătă 17 noiembrie, ora 11.

Post by AndreiVajnaII »

Astia or patit ceva azi.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: ACS Poli-CS Vladimirescu, sâmbătă 17 noiembrie, ora 11.

Post by Ivanhoe »

Poate nu a fost ironic, ne poate doar el spune, poate merge la toate meciurile, chiar si cele amicale, atunci e de laudat. Eu nu am ajuns asta e. M-a trezit la tel Andrei :)). Andrei, daca ma sunai pe la 10 imi faceai o favoare, veneam la meci :)).

Daca era meci oficial cu siguranta as fi venit oricum.
Dar asa nu am fost prea atent.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: ACS Poli-CS Vladimirescu, sâmbătă 17 noiembrie, ora 11.

Post by impossible »

El a vrut sa fie ironic/subtil cu postarea
suporter viola wrote:sa dat un gol pentru fiecare spectator ?
Unii nu pot sa traiasca de grija spectatorilor de pe DP.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: ACS Poli-CS Vladimirescu, sâmbătă 17 noiembrie, ora 11.

Post by duranviola »

O situaţie uşor bizară poate apărea în Seria vestică prin care ACS Poli ar avea de câştigat. Astfel, după ce retragerea Voinţei a mai scăzut din punctele contracandidatelor, un nou caz specific fotbalului autohton i-ar putea duce pe timişoreni chiar pe primul loc. Deşi Corona s-a impus ieri la Piteşti, gazdele au contestat dreptul de joc al unui fotbalist de la oaspeţi. Se pare că braşovenii au folosit un jucător, Martac, pentru care nu au plătit toţi banii unei trupe din Liga a VI-a Prahova. Pe lângă pierderea partidei la masa verde, actualul lider din B2 riscă teoretic să fie şi depunctată, în cazul (puţin probabil) în care FRF se autosesizează şi dă meci pierdut pentru Corona în celelalte partide în care au folosit jucătorul cu pricina.

pfuai de mine. sa vezi atunci acuze din partea ass-istilor, direct proportional cu, cresterea frustarilor acestora :ymsmug:
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: ACS Poli-CS Vladimirescu, sâmbătă 17 noiembrie, ora 11.

Post by Pffv »

duranviola wrote:O situaţie uşor bizară poate apărea în Seria vestică prin care ACS Poli ar avea de câştigat. Astfel, după ce retragerea Voinţei a mai scăzut din punctele contracandidatelor, un nou caz specific fotbalului autohton i-ar putea duce pe timişoreni chiar pe primul loc. Deşi Corona s-a impus ieri la Piteşti, gazdele au contestat dreptul de joc al unui fotbalist de la oaspeţi. Se pare că braşovenii au folosit un jucător, Martac, pentru care nu au plătit toţi banii unei trupe din Liga a VI-a Prahova. Pe lângă pierderea partidei la masa verde, actualul lider din B2 riscă teoretic să fie şi depunctată, în cazul (puţin probabil) în care FRF se autosesizează şi dă meci pierdut pentru Corona în celelalte partide în care au folosit jucătorul cu pricina.

pfuai de mine. sa vezi atunci acuze din partea ass-istilor, direct proportional cu, cresterea frustarilor acestora :ymsmug:
Un comportament cel putin bizar :-\ . Hai ca ne "alinta" pe noi ca suporteri de carton (presat tip Trabant ?) ce suntem , dar cu echipa ce au ? Nu de alta dar acum 2,3 ani il injurau pe Iancu , dar mergeau la meci pentru "echipa" , deci in teorie stiu (-au) sa faca diferenta .
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: ACS Poli-CS Vladimirescu, sâmbătă 17 noiembrie, ora 11.

Post by AndreiVajnaII »

Ivanhoe wrote:M-a trezit la tel Andrei :)). Andrei, daca ma sunai pe la 10 imi faceai o favoare, veneam la meci :)).
Eu vazusem ca pe facebook ai zis ca vii. :P

Cand am ajuns, portile de la tribuna intai erau inchise si era liniste totala. Si am zis ca daca ai ajuns stii care-i treaba.

Am dat o tura pana la tribuna 2, ca am zis ca joaca iarasi in spate. Dar acolo era meci de juniori. Pana la urma am auzit niste fluiere din interiorul stadionului (mai mult ca sigur era penalty-ul lui Balace) si numa bine am gasit si o poarte deschisa. :)
Locked