etapa XIX Viitoru - Poli

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

Poll ended at Sat Nov 25, 2017 5:00 pm

1
1
13%
X
4
50%
2
3
38%
 
Total votes: 8
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: etapa XIX Viitoru - Poli

Post by Pffv »

englezul wrote:1-1 min 85, coafura rezista ! :D
Mda Boss , mai ales a mea ca-i model semichel :D .
Mare necaz prin studiouri .... cum se rezolva Dinamo cu play-off , restu' nu prea contau . :evil:
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: etapa XIX Viitoru - Poli

Post by diegis37 »

Meci jucat inteligent de noi.Am cedat posesia ( ca si asa nu prea stim ce sa facem cu ea ) si am asteptat cu rabdare pana am avut sansa de a inscrie.
Nici prea multe sanse nu am permis ,eu am vazut vreo 5 ( ca gsp are titlu de "Echipa lui Hagi a ratat pe banda rulanta si s-a vazut egalata in repriza secunda" asta o fi vreo banda rulanta din aia care se foloseste la constructia autostrazilor in Romania.Noi am avut 3 ocazii din care am dat un gol deci punctul a fost ok.
Hai Poli !!!
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: etapa XIX Viitoru - Poli

Post by swedishbitter »

Eu am fost intotdeauna pe principiul ca orice punt lovit e un punct ochit. Ma bucur ca a revenit Straut, unul dintre oamenii care au pus umarul la reusitele sezonului trecut. Si eu zic ca in clasament se sta bine relativ cu incertitudinea ce planeaza deasupra si in jurul echipei.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: etapa XIX Viitoru - Poli

Post by Pffv »

diegis37 wrote:Meci jucat inteligent de noi.Am cedat posesia ( ca si asa nu prea stim ce sa facem cu ea ) si am asteptat cu rabdare pana am avut sansa de a inscrie.
Nici prea multe sanse nu am permis ,eu am vazut vreo 5 ( ca gsp are titlu de "Echipa lui Hagi a ratat pe banda rulanta si s-a vazut egalata in repriza secunda" asta o fi vreo banda rulanta din aia care se foloseste la constructia autostrazilor in Romania.Noi am avut 3 ocazii din care am dat un gol deci punctul a fost ok.
Hai Poli !!!
Nu vreo , ci chiar aia , unica :D :)) :-o !
Post Reply