FINALA Cupei Ligii: Poli - Dinamo (20 mai, ora 20.00)

Comentarii pe meciurile disputate de Poli
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: FINALA Cupei Ligii: Poli - Dinamo (20 mai, ora 20.00)

Post by LILIaKu- »

Eu nu as mai intra in a doua repriza. Dupa hentu ala clar...
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: FINALA Cupei Ligii: Poli - Dinamo (20 mai, ora 20.00)

Post by diegis37 »

Hai sa facem cel putin a doua repriza ceva .
Eu mizez pe tupeul mânjilor.
Hai Poli!!!
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: FINALA Cupei Ligii: Poli - Dinamo (20 mai, ora 20.00)

Post by banatean_violet »

Bine ca am scapat si de meciul asta, fara accidentari, jucatorii nu s-au obosit deci ne putem vedea de treaba in urmatoarele 3 meciuri.
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: FINALA Cupei Ligii: Poli - Dinamo (20 mai, ora 20.00)

Post by swedishbitter »

Rezultat echitabil zic eu, gazdele venind dupa o bineremitata vacanta dupa meciurile din playoff, oaspetii in plina campanie si in contextul stiut. Pe langa programarea acestei partide, frapeaza si faptul ca se joaca pe stadionul cu care cateii sunt obisnuiti. Daca ar fi avut obraz, ar fi facut deplasarea la Timisoara, ca doar nu aveau alta treaba, playofful fiind gata. Imi pare rau ca nu s-au introdus jucatori si mai anonimi decat cei ce au intrat dar e alegerea lui Popa. Bucura insa revenirea lui Doman, si sper ca si-a facut rodajul in vederea ultimelor etape de campionat. Sigur ca e neplacut ca s-a ajuns pana in finala fara benzina dar si cei 200.000 euro or fi buni la ceva. S-a facut mult tam-tam in jurul meciului cu Pandurii si sper ca asta sa nu toarne plumb in ghetele baietilor din ghete. Balonul fiind totusi rotund, ne putem astepta si la o victorie albvioleta.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: FINALA Cupei Ligii: Poli - Dinamo (20 mai, ora 20.00)

Post by diegis37 »

De aia imi place sa joc GO (kiseido) acolo se joaca cu handicap.
La acest meci am avut prea multe probleme pentru al putea aborda de la egal la egal.
Motivele sunt cunoscute de toti .Nici nu sunt suparat ca am pierdut,am avut alte finale
sau meciuri decisive în trecut unde am fi putut castiga caci am jucat de la egal la egal.
Partea negativa este ca am intrat intr-un trend negativ,nu am mai castigat un meci
demult,chiar acum inaintea celor mai importate meciuri(pandurii,asa,medias)
Partea pozitiva este ca am dat sansa unor tineri sa joace fara a avea presiunea rezultatului.
Hai Poli :galerie:
Ps Acum avem numai finale adevarate.
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: FINALA Cupei Ligii: Poli - Dinamo (20 mai, ora 20.00)

Post by marci75 »

Nu sunt foarte supărat ca am pierdut,chiar dacă m-am simtit umilit pe stadion,mai ales în prima repriza în marea de dinamoviști.
Dar dacă nu batem Pandurii atunci chiar mă supăr. S-au odihnit jucători ,am fentat 2 meciuri în cupe,dar trebuie sa joace marți, orice ar fi......
NU SE ACCEPTA UN ALT REZULTAT ÎN AFARĂ DE VICTORIE CU GORJENII.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: FINALA Cupei Ligii: Poli - Dinamo (20 mai, ora 20.00)

Post by AndreiVajnaII »

Gata, v-ati refacut dupa finala? :D Nu uitati sa dati note pentru baieti: https://goo.gl/forms/KWJugmMucDbx4CrE2
Post Reply