Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

Poll ended at Fri May 05, 2017 4:56 pm

1
0
No votes
X
3
60%
2
2
40%
 
Total votes: 5
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by Amadeus »

Batem
Amadeus
polimihaly
Posts: 12
Joined: Sun Jul 07, 2013 9:35 am

Re: Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by polimihaly »

Va fii un meci foarte greu ,aceasta echipa a adunat toata ciuruciurile de la " steaua-dinamo si rapid " si au o echipa buna ,sper intrun rezultat de egalitate . Hai Poli ca se poate !!! :biker:
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by marci75 »

Un 0-0 onorabil.Batem la Chiajna.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by englezul »

Plm nu am pierdut cam de mult, nu ca acum ar fi momentul dar daca este sa pierdem un meci prefer sa fie asta si nu ala cu Chiajna :(
Dar daca nu mai pierdem pana in final, cum ar fi ? :)
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by banatean_violet »

Tinand seama de faptul ca avem un lot restrans, ca jumatate din posibilii titulari sunt accidentati, ca jucatorii au fost anuntati ca nu mai vad nici un ban din salarii (prime? ce-s alea?) pana la vara, un egal ar fi un rezultat foarte bun. Important este sa-i batem pe cei care sunt acum in urma noastra si sa-i tinem acolo pana la finalul campionatului.

PS Suporterul de fotbal timisorean a ajuns sa nu fie suparat daca Timisoara pierde la Voluntari, sa considere important rezultatul unui meci cu Chiajna ... :(
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by englezul »

banatean_violet wrote:Tinand seama de faptul ca avem un lot restrans, ca jumatate din posibilii titulari sunt accidentati, ca jucatorii au fost anuntati ca nu mai vad nici un ban din salarii (prime? ce-s alea?) pana la vara, un egal ar fi un rezultat foarte bun. Important este sa-i batem pe cei care sunt acum in urma noastra si sa-i tinem acolo pana la finalul campionatului.

PS Suporterul de fotbal timisorean a ajuns sa nu fie suparat daca Timisoara pierde la Voluntari, sa considere important rezultatul unui meci cu Chiajna ... :(
Concret ne avantajeaza in mod direct un rezultat pozitiv cu Chiajna! Suporterul timisorean nu a uitat vremurile cand mareata Poli dupa un egal oriunde l-ar fi facut in deplasare, era purtata pe brate. In rest eram ciuca batailor. Nu va mai raportati la perioada mincinoasa din istora noastra de care a raspuns Iacu. In rest, cu foarte mici exceptii am fost ciuri-buri in L1, adica o Cupa in plus fata de Gloria Bistrita!
LE
Suporterul de fotbal local nu trebuie sa se supere nici macar daca echipa retrogradeaza, am intrat in normalitate... O vom lua de la inceput, nu-i prima si nici ultima oara!
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by Pffv »

englezul wrote:
banatean_violet wrote:Tinand seama de faptul ca avem un lot restrans, ca jumatate din posibilii titulari sunt accidentati, ca jucatorii au fost anuntati ca nu mai vad nici un ban din salarii (prime? ce-s alea?) pana la vara, un egal ar fi un rezultat foarte bun. Important este sa-i batem pe cei care sunt acum in urma noastra si sa-i tinem acolo pana la finalul campionatului.

PS Suporterul de fotbal timisorean a ajuns sa nu fie suparat daca Timisoara pierde la Voluntari, sa considere important rezultatul unui meci cu Chiajna ... :(
Concret ne avantajeaza in mod direct un rezultat pozitiv cu Chiajna! Suporterul timisorean nu a uitat vremurile cand mareata Poli dupa un egal oriunde l-ar fi facut in deplasare, era purtata pe brate. In rest eram ciuca batailor. Nu va mai raportati la perioada mincinoasa din istora noastra de care a raspuns Iacu. In rest, cu foarte mici exceptii am fost ciuri-buri in L1, adica o Cupa in plus fata de Gloria Bistrita!
LE
Suporterul de fotbal local nu trebuie sa se supere nici macar daca echipa retrogradeaza, am intrat in normalitate... O vom lua de la inceput, nu-i prima si nici ultima oara!
Bag seama ca esti pus pe cearta Boss :p . Chiar daca ai ....perfecta dreptate ;) :D .
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by Amadeus »

Ce-a fost mincinos in era Iancu? In afara de titlurile de campioane ale Urziceniului & Galatiului...
Amadeus
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by banatean_violet »

Retrogradarea.
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Voluntari Poli etapa a9a Playout 5 Mai 18:00

Post by ultraviola »

Pentru ce a anulat golul? N-a fost ofsaid si nici fault, doar gunoaie de mafioti la voluntari.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
Post Reply