fcsb - Poli Simbata de la 20:30

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

Poll ended at Sat Dec 17, 2016 7:34 am

1
0
No votes
1,X
0
No votes
X
2
67%
1,2
0
No votes
X,2
0
No votes
1,X,2
0
No votes
2
1
33%
 
Total votes: 3
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: fcsb - Poli Simbata de la 20:30

Post by impossible »

Eu cred ca la golul primit mai vinovat a fost Barbut care n-a fost atent la pasa primita de la Straut. E adevarat ca mingea a venit cam incet, dar asta nu scuza indiferenta septarului timisorean. Daca altadata a contribuit decisiv la castigarea unor meciuri, azi el n-a jucat nimic. Poate ca dorinta declarata de a pleca (avand oferte atat de la oi cat si de la caini) l-a demotivat in ultima vreme.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: fcsb - Poli Simbata de la 20:30

Post by Amadeus »

pacat ca n-am luat macar un punct. se putea...
Amadeus
lesley
Posts: 110
Joined: Fri Oct 26, 2012 6:55 pm

Re: fcsb - Poli Simbata de la 20:30

Post by lesley »

Am citit cate ceva din presa online si am ramas uimit.Atat OLS,cat si gsp si prostsport recunosc ca oile au fost favorizate de arbitru la faza golului anulat.De necrezut.... :-o
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: fcsb - Poli Simbata de la 20:30

Post by swedishbitter »

conteaza mai putin (spre deloc) ca golul a fost anulat eronat sau nu. Ideea e ca am plecat de la stana cu mana goala. Sa vedem cat va cantari chestia asta cand se va trage (o) linie. Apropos de linii, imi aduc aminte de imaginea administratorului delegat Neaga stand pasiv in momentul in care Boulceanu a trecut pe langa el in drum spre vestiare. Criminalul ala ar fi trebuit pocnit chiar cu riscul unei interdictii de a mai sta pe banca in urmatoarele meciuri.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: fcsb - Poli Simbata de la 20:30

Post by AndreiVajnaII »

LILIaKu- wrote:Deci m-ati facut sa ma uit la Dolce ca ati zis ca Digi is stelisti... astia la Dolce au pus o linie pe ecran pentru ofsaidul de la golu nostru, linia trece PRIN jucatoru nostru care deviaza. Concluzia? "Se vede clar ca jucatorul e in ofsaid"

Edit: ultima data cand ma mai uit la Dolce!
Look TV is cei mai faini. ;)
Post Reply