Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

1
1
10%
X
2
20%
2
5
50%
1,X
1
10%
X,2
1
10%
1,2
0
No votes
1,X,2
0
No votes
 
Total votes: 10
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by DP 2-6 »

banatean_violet wrote:Nu prea se stie regulamentul :) golul lui Draghici perfect regulamentar. :biker:

Asa-i cand ai atitudine in teren, cand antrenorul stie fotbal. Ce era pana nu demult ghinion s-a transformat in noroc si acum ii facem noi pe altii sa arate ca si fazanii campionatului.

Bravo baieti, era si timpul sa facem pasul de la 1-0 la 2-0. Mai un meci doua de 2-0 si dupa aia 3-0 cu catzeii. :heartbeat: :bravo:
Golul era valabil, dacă Drăghici nu intenționa să se interpună în fața mingii și îl lovea mingea din greșeală. Corect era galben la Bălgrădean, pentru gest nesportiv, iar pentru Drăghici, galben și repetarea loviturii.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by diegis37 »

Cand am avut noi 3 meciuri castigate consecutiv? Chiar sunt curios.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by diegis37 »

Singurul moment in care am crezut ca putem pierde meciul a fost la acel cartonas rosu ,noua nu ne prea prieste superioritatea asta numerica.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by englezul »

diegis37 wrote:Singurul moment in care am crezut ca putem pierde meciul a fost la acel cartonas rosu ,noua nu ne prea prieste superioritatea asta numerica.
Asa m-am gandit si eu. M-am albit cand i-a dat rosu aluia . Zic de aici ni se trage. Am avut insa noroc =))
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by diegis37 »

englezul wrote:
diegis37 wrote:Singurul moment in care am crezut ca putem pierde meciul a fost la acel cartonas rosu ,noua nu ne prea prieste superioritatea asta numerica.
Asa m-am gandit si eu. M-am albit cand i-a dat rosu aluia . Zic de aici ni se trage. Am avut insa noroc =))
=))
lesley
Posts: 110
Joined: Fri Oct 26, 2012 6:55 pm

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by lesley »

englezul wrote:Nu vreau sa ma gandesc ce as fi citit pe topicul asta acum daca faza golului lui Draghici era pe invers. Galben si repetare dadeam eu. Ma bucur insa nespus ca am batut si faptul ca golul controversat a fost judecat in favoarea noastra spre disperarea comentatorilor, ma entuziasmeaza. Numai asa vreau sa castigam =))


Sadicule! :) :ymhug: :steag1:
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by impossible »

DP 2-6 wrote:
banatean_violet wrote:Nu prea se stie regulamentul :) golul lui Draghici perfect regulamentar. :biker:

Asa-i cand ai atitudine in teren, cand antrenorul stie fotbal. Ce era pana nu demult ghinion s-a transformat in noroc si acum ii facem noi pe altii sa arate ca si fazanii campionatului.

Bravo baieti, era si timpul sa facem pasul de la 1-0 la 2-0. Mai un meci doua de 2-0 si dupa aia 3-0 cu catzeii. :heartbeat: :bravo:
Golul era valabil, dacă Drăghici nu intenționa să se interpună în fața mingii și îl lovea mingea din greșeală. Corect era galben la Bălgrădean, pentru gest nesportiv, iar pentru Drăghici, galben și repetarea loviturii.
Eu spun ca e discutabil. Draghici s-a asezat la un metru de minge, dar, in momentul degajarii, n-a schitat niciun gest prin care sa-l impiedice pe portarul advers. Recunosc ca sunt subiectiv, tin cu Poli, asa cum Angheluta, de exemplu, tine cu toate echipele care joaca impotriva lui Poli.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by marci75 »

Angheluta uita ca a jucat și el aici și n-a facut nimic remarcabil.Cei de la Jigi știu doar Stoia și atât.
Principalul este ca am avut o luna ploioasa dar cu rezultate de senzație.
BravO Popa Bravo băieți.
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by Amadeus »

:)) mare tolomac Balgradean!
Popica meserias!
Abia astept meciul cu potaile!
Presa, de la penibil la sublim:
De la "Ghinion! 0-2 dupa o greseala a lui Albu" pina la "Prima echipa din liga 1 care leaga 3 victorii consecutive!"
Daca nu erau penalizarile aste, imparteam locul in clasament cu dinamu
Amadeus
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Chiajna - Poli et XIII 21 Oct ora 18:00

Post by AndreiVajnaII »

Nu știu ce spune regulamentul, dar cam toți specialiștii pe care i-am văzut au spus că e ok golul.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Post Reply