Gaz Metan - Poli

Comentarii pe meciurile disputate de Poli
lesley
Posts: 110
Joined: Fri Oct 26, 2012 6:55 pm

Re: Gaz Metan - Poli

Post by lesley »

[youtube][/youtube]
Amadeus wrote:min 71, 1-1
parerea mea, gol din offside


a fost offside ?
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Gaz Metan - Poli

Post by banatean_violet »

Nu mai conteaza, daca se adeveresc zvonurile ca Astra se desfinteaza, noi trebuie doar sa terminam in fata celor de la ASA (si fara cele 8 puncte de la TAS am incredere in Belu :) ) si dupa aia batem de doua ori UTA la baraj si asa mai supravietuim inca un an cu un milion de euro :D
lesley wrote:[youtube][/youtube]
Amadeus wrote:min 71, 1-1
parerea mea, gol din offside


a fost offside ?
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Gaz Metan - Poli

Post by swedishbitter »

Din rezumatul video se pare ca am scapat usor, ei avand sute de ocazii. Dupa parerea lui Stanciu si TgMures e aproape de desfiintare deci practic, daca s-ar desfinta vreo 3 echipe am putea sa ne salvam daca ramanem pe picioare, desi ideal ar fi sa spuberam tot pana la final. In alta ordine de idei, ar fi interesant de aflat din ce cauza sunt mai toate stadioanele goale in ro. Personal cred ca-i vorba de comoditate si lipsa de timp in era in care traim. Un meci vazut la tv/comp/mobil iti ofera sansa sa faci si alte chestii intre timp. Motivele gen calitatea slaba a fotbalului sau trendul cu 'lipsa de identitate' sunt dume. Nu suntem noi atat de profunzi. Miliardele de tifosi care merg la meciuri de judet ale 'adevaratelor' variante ale echipelor de traditie se dezumfla dupa ce se satura unii de altii, ca in mare parte pt asta se merge. In concluzie cred ca stadioanele de capacitate mare nu isi mai prea justifica prezenta in fotbalul mic.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
Post Reply