Poli Timisoara - U Craiova

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Poli Timisoara - U Craiova

Poll ended at Tue Aug 23, 2016 9:01 pm

1
5
100%
X
0
No votes
2
0
No votes
 
Total votes: 5
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Poli Timisoara - U Craiova

Post by banatean_violet »

diegis37 wrote:
banatean_violet wrote:Ce bine ca nu am digi :)
Nici la dolce nu a fost mai bine si aici se pomeneste la fiecare meci de echipa suporterilor cand joaca Poli .A fost o tristete mare la sfarsitul meciului in Studio.
PS
La dolce ,daca am inteles bine au spus ca sunt numai 150 de spectatori?
Eu vad look, in comentariile de dupa meci, pana la urma au spus ca indiferent de arbitraj Poli a fost mai buna si a meritat victoria. Pareau mai suparati ca aia nu au venit la declaratii dupa meci. Mi-a placut in declaratiile noastre hotararea cu care spuneau ca acum avem -3puncte, reporterii insistand pe -11. :steag2:
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Poli Timisoara - U Craiova

Post by diegis37 »

banatean_violet wrote:
diegis37 wrote:
banatean_violet wrote:Ce bine ca nu am digi :)
Nici la dolce nu a fost mai bine si aici se pomeneste la fiecare meci de echipa suporterilor cand joaca Poli .A fost o tristete mare la sfarsitul meciului in Studio.
PS
La dolce ,daca am inteles bine au spus ca sunt numai 150 de spectatori?
Eu vad look, in comentariile de dupa meci, pana la urma au spus ca indiferent de arbitraj Poli a fost mai buna si a meritat victoria. Pareau mai suparati ca aia nu au venit la declaratii dupa meci. Mi-a placut in declaratiile noastre hotararea cu care spuneau ca acum avem -3puncte, reporterii insistand pe -11. :steag2:
Eu vad ce-mi da ´netul :)
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Timisoara - U Craiova

Post by DP 2-6 »

Sunt tâmpiți cei de la Digi, mai ales cei din studio, dar pe bogdan cosmescu de la Dolce, chiar nu-l întrece nimeni. Ăla e tâmpit șef, fără concurență! :ymsick:
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Poli Timisoara - U Craiova

Post by englezul »

Carnita cruda ptr toti, la liber !
Post Reply