POLI - Craiova (Play-Out, et. 10, 11.05, 20:30)

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

Poll ended at Wed May 11, 2016 10:08 am

Poli
4
67%
Egal
0
No votes
Adversarii
2
33%
 
Total votes: 6
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: POLI - Craiova (Play-Out, et. 10, 11.05, 20:30)

Post by asu »

plm.....m-am saturat sa rada toti de noi

etapa urmatoare luam conform traditiei 6 , 5 , 4
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: POLI - Craiova (Play-Out, et. 10, 11.05, 20:30)

Post by swedishbitter »

asu wrote:plm.....m-am saturat sa rada toti de noi

etapa urmatoare luam conform traditiei 6 , 5 , 4
N-am invatat nimic din greseli? 2-2 e mai bun decat orice infrangere. E un punct la care nu se astepta nimeni. Un rezultat bun in conditiile actuale.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: POLI - Craiova (Play-Out, et. 10, 11.05, 20:30)

Post by englezul »

diegis37 wrote:un punct ce nu ne ajuta :(
jucatorul meciului Smaranda ,zic eu
Orice punct ne ajuta. Asta ar putea fi chiar decisiv la final cand tragem linia.
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: POLI - Craiova (Play-Out, et. 10, 11.05, 20:30)

Post by banatean_violet »

Da, dupa etapa viitoare am putea ajunge pe locul de baraj, daca toti jucatorii de la Poli, care vor fi pe teren, si-ar dori victoria macar 1% din dorinta suporterilor.

De pe locul de baraj (in ipoteza ca se castiga barajul), se mai primesc ceva bani de la televiziuni, in contul acestui campionat?
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: POLI - Craiova (Play-Out, et. 10, 11.05, 20:30)

Post by marci75 »

banatean_violet wrote:Da, dupa etapa viitoare am putea ajunge pe locul de baraj, daca toti jucatorii de la Poli, care vor fi pe teren, si-ar dori victoria macar 1% din dorinta suporterilor.

De pe locul de baraj (in ipoteza ca se castiga barajul), se mai primesc ceva bani de la televiziuni, in contul acestui campionat?

Si mai ales trebuie sa fie constienti jucatorii ca daca raman in liga1 i-si pot vedea salariile restante,daca retrogradam mai vad fix p....
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: POLI - Craiova (Play-Out, et. 10, 11.05, 20:30)

Post by englezul »

marci75 wrote:
banatean_violet wrote:Da, dupa etapa viitoare am putea ajunge pe locul de baraj, daca toti jucatorii de la Poli, care vor fi pe teren, si-ar dori victoria macar 1% din dorinta suporterilor.

De pe locul de baraj (in ipoteza ca se castiga barajul), se mai primesc ceva bani de la televiziuni, in contul acestui campionat?

Si mai ales trebuie sa fie constienti jucatorii ca daca raman in liga1 i-si pot vedea salariile restante,daca retrogradam mai vad fix p....
Nici o speranta. Orium 80% din lot o sa dispara ptr ca nu au ce cauta nici in L1 si nici macar in L2-a.
User avatar
ceasul13
Posts: 393
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:21 pm
Location: Timisoara

Re: POLI - Craiova (Play-Out, et. 10, 11.05, 20:30)

Post by ceasul13 »

La noi unii atata pot, altora nu le pasa. Macar sa-i vezi pe toti ca vor si ca alearga.
Smaranda a facut meciul vietii. Goga si ieri si in general in ultimele meciuri isi doreste, il vezi ca vine si in aparare (alearga cat ii permite "pregatirea" :D facuta la Poli in iarna), chiar daca nu are reusite remarcabile macar pune osul. D Popescu la fel, chiar daca face si greseli munceste. Altii se plimba insa pe teren, ieri fruntasi la plimbare au fost Pisas (asta parca e tot timpul in reluare, cred ca e mai pufos ca Zicu), Barbut din nou dezamagitor (nici macar sa alerge parca nu mai poate in ultimele meciuri), Elek a alergat foarte putin (cel putin in prima repriza, in a doua parca a mai miscat putin) fata de turul campionatului ...
Pur si simplu ai impresia ca unii nici nu vor, cum altfel sa tratezi asa meciuri de ultima sansa? Adevarul e ca si cei din fata noastra se impiedica si meciurile de ultima sansa apar etapa de etapa. Parca vad ca ne amagim asa pana in ultima etapa si tot picam.
Macar de am castiga la Petrolul sa avem si noi o victorie externa. :)
POLI te voi iubi oriunde te vei afla, fie (deocamdata) si doar in inima mea.
Post Reply