Botosani - ACS Poli TM 4.4.2016

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Rezultat final

Poll ended at Tue Apr 05, 2016 1:44 am

1
1
11%
X
0
No votes
2
8
89%
 
Total votes: 9
cristian
Posts: 100
Joined: Mon Apr 15, 2013 8:34 pm

Re: Botosani - ACS Poli TM 4.4.2016

Post by cristian »

dupa ce am revazut meciul cu botosani sunt de parere ca tocmai ce laudam odata, adica evolutia spaniolilor a fost in acest meci catastrofala;
Hernandez, Loriente, Tores jaloane ..... sper doar ca aceasta evolutie sa nu aiba nici o legatura cu indepartarea 'taticului' lor Stanciu
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Botosani - ACS Poli TM 4.4.2016

Post by banatean_violet »

cristian wrote:dupa ce am revazut meciul cu botosani sunt de parere ca tocmai ce laudam odata, adica evolutia spaniolilor a fost in acest meci catastrofala;
Hernandez, Loriente, Tores jaloane ..... sper doar ca aceasta evolutie sa nu aiba nici o legatura cu indepartarea 'taticului' lor Stanciu
Poate este o legatura daca este adevarat ce spun "sursele" : trei jucători din lot sunt cu banii aproape la zi. Este vorba despre Claudiu Belu şi spaniollii Javier Hernandez şi Fernando Llorente ... Cei trei au primit mai multe rate din contracte, pentru că Poli risca să-i piardă liberi de contract dacă nu le achita o bună parte din datorii. Pentru cei trei fotbalişti au sosit, în iarnă, cele mai multe oferte de transfer. Nici o ofertă nu s-a materializat, pentru că echipele interesate, cunoscând problemele noastre financiare, aşteptau ca jucătorii să fie declaraţi liberi de contract

Daca-i asa nu-i de mirare ca Zicu s-a dus pe la comisii, adica cel mai slab din echipa sa fie cu banii la zi si cel mai gras nu?
Post Reply