Concordia Chiajna - Poli Timisoara

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Concordia Chiajna - Poli Timisoara

Poll ended at Tue Mar 08, 2016 7:27 am

1
1
14%
X
0
No votes
2
6
86%
 
Total votes: 7
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Concordia Chiajna - Poli Timisoara

Post by dylan »

Meci riscant in care puteam sa dam lovitura , dar puteam sa si luam bataie.La Barbut consider ca iarasi arbitrul a dat mult prea usor al doilea galben iar la Goga, un prost care merita o amenda cel putin un sfert din salarul pe luna asta si daca se supara i-as arata usa, sa mearga langa Curtean ca si-asa nu ne-a ajutat pana acuma cu nimic.Se vede ca nu avem o conducere adevarata care sa inspire incredere si jucatorilor, la toate meciurile ne prezentam cu mentalitate de echipa mica.Reprezentam Timisoara in prima liga ce p..a mea de argument mai solid le trebe la p..tii astia de jucatori intr-un meci cu Chiajna.Asta e, mergem inainte, Fotza Viola.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Concordia Chiajna - Poli Timisoara

Post by AndreiVajnaII »

Spre deosebire de deplasarea de la Iasi, punctul asta chiar mi se pare castigat.
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Concordia Chiajna - Poli Timisoara

Post by banatean_violet »

partizan-usa wrote:si cines americani aia care vor sa finanteze POLI
ceva interlopi. daca se vor implica probabil ca arbitrii se vor gandi de doua ori daca sa ne mai fure si stanciu nu va mai sta la taclale cu aia de la digi cum ca Poli nu-i Poli. :twisted: :mrgreen:
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Concordia Chiajna - Poli Timisoara

Post by DP 2-6 »

Vom mai face multe egaluri, dar eu sper că vom avea și vreo trei victorii, la care mai adăugăm vreo 6-7 egaluri și ne salvăm. :steag2:
User avatar
ceasul13
Posts: 393
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:21 pm
Location: Timisoara

Re: Concordia Chiajna - Poli Timisoara

Post by ceasul13 »

Bine ca nu am pierdut. Despre jocul nostru insa ...
Luam in fiecare meci cartonase din pura PROSTIE. Cum sa dai mingea in adversar ca vitelul si apoi sa il si tragi pe ala in jumatatea lor de teren (cum a facut Barbut acum la primul cartonas si altii in alte partide), cum sa vociferezi si sa iei cartonas fara rost (cum a facut Goga acum la galben sau altii in alte meciuri). La rosu Goga nu cred ca a vrut sa faulteze (cred ca intentiona sa puna piciorul sa protejeze mingea in fata aluia), la tradat lipsa de meciuri si ca urmare viteza de reactie (ala a fost mai rapid si pana sa reactioneze melcul Goga deja locul era ocupat :) ) dar tot prostie crasa se numeste. Cei care iau cartonase asa fara rost din PROSTIE ar trebui ori sanctionati drastic ori batuti bine sau poate mai eficient ambele.
Nu inteleg cum au fost adusi 9-10 jucatori si nici unul pe postul "meseriasului" Belu. Macar unul sa-i lustruiasca papucii ..... bineinteles Belu la ala :)
POLI te voi iubi oriunde te vei afla, fie (deocamdata) si doar in inima mea.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Concordia Chiajna - Poli Timisoara

Post by diegis37 »

AndreiVajnaII wrote:Spre deosebire de deplasarea de la Iasi, punctul asta chiar mi se pare castigat.
pai clar la Chiajna a fost dublu ,la Iasi a fost numai juma´de punct :)
Post Reply