Poli Timisoara - FC Voluntari

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Poli Timisoara - FC Voluntari

Poll ended at Sat Feb 13, 2016 11:14 am

1
5
83%
X
0
No votes
2
1
17%
 
Total votes: 6
User avatar
Kerosen
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:35 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by Kerosen »

Vorba englezului....altii is de vina ;)


M-am uitat la meci,sincer,cred ca este cea mai slaba echipa care a jucat vreodata pe DP
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by marci75 »

Meci pierdut de Flocea.Cum sa jocI cu Barbut varf, ala n-are ce cauta in primul 11.
Trebuie sa plece flocea ne-am lamurit.
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by impossible »

Pffv wrote:Un nou joc "bun" si un "rezultat neconform" :D ! Poate-n "B" merge altfel jucaria . :evil:
Nu cred ca vom juca in liga a 2-a. Liga 1 sau ... deloc. Probabil acum ne jucam existenta. Despre meci nu prea e nimic (bun) de zis. Prea multa blazare la multi dintre jucatori. Jocul nostru a fost asa de lent incat nici nu mai era nevoie sa se dea reluari la TV. Poate avea dreptate Englezul cand a spus ca pierdem doar daca baietii ii pregatesc o mica surpriza antrenorului. Insa parca vad ca la clubul nostru nici nu se va pune problema schimbarii antrenorului. Domnilor, Contra e aici si e liber! Sau s-a trecut deja la Planul B?
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by Amadeus »

eu am vazut ultima treime de meci, practic de la eliminarea lui Suarez.
Am avut 2 ocazii mari la doua cornere, dupa care am luat un gol la o faza ce nu anuntza nimic.
debut dezamagitor, dar mai e mult pina la retrogradare.
in playout, in afara de cfr cluj, celelalte echipe n-au influentza mare la CCA, bugetele lor is pe masura (tinzind spre 0), asa ca sansele de a ramine in L1 sunt (inca) intacte.
Amadeus
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by Pffv »

impossible wrote:
Pffv wrote:Un nou joc "bun" si un "rezultat neconform" :D ! Poate-n "B" merge altfel jucaria . :evil:
Nu cred ca vom juca in liga a 2-a. Liga 1 sau ... deloc. Probabil acum ne jucam existenta. Despre meci nu prea e nimic (bun) de zis. Prea multa blazare la multi dintre jucatori. Jocul nostru a fost asa de lent incat nici nu mai era nevoie sa se dea reluari la TV. Poate avea dreptate Englezul cand a spus ca pierdem doar daca baietii ii pregatesc o mica surpriza antrenorului. Insa parca vad ca la clubul nostru nici nu se va pune problema schimbarii antrenorului. Domnilor, Contra e aici si e liber! Sau s-a trecut deja la Planul B?
Sincer , nu prea cred ca este vreun "Plan B" . Urmeaza probabil o perioada de lucrat la inspiratie , improvizatie si pe termen ultrascurt , asa cum ii sade bine unui club profesionist . Avand in vedere ce am primit cand am pomenit de inoportunitatea venirii lui Fl. Marin , cred ca solicitarile de demisie sunt la cald :mrgreen: . Doar la noi se iubeste ... nu se discuta :evil: .
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by DP 2-6 »

Care-i planul B? Eu cred că stelistul cu nepot la dinamo va fi antrenor și atunci treaba-i și mai oablă!
Despre meci...numai să fii rău intenționat, poți să joci cu Bărbuț, sau Zicu vârfuri (prin rotație). Despre pregătire, ce să mai vorbim, Bărbuț se sufocă din minutul 60, Zicu se plimbă pe teren, alții se accidentează la antrenamente, sau când coboară din pat! MIZERABIL! X(
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by Pffv »

DP 2-6 wrote:Care-i planul B? Eu cred că stelistul cu nepot la dinamo va fi antrenor și atunci treaba-i și mai oablă!
Despre meci...numai să fii rău intenționat, poți să joci cu Bărbuț, sau Zicu vârfuri (prin rotație). Despre pregătire, ce să mai vorbim, Bărbuț se sufocă din minutul 60, Zicu se plimbă pe teren, alții se accidentează la antrenamente, sau când coboară din pat! MIZERABIL! X(
Pai domnul respectiv e antrenor cu acte in regula !!! ??? Halal :dizzy: !
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by diegis37 »

Ei asta este un meci pierdut ,nimic mai mult .
Ce nu înteleg eu este ce plus valoare ne-au adus aceste schimbari de jucatori din iarna?
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by marci75 »

Pai cred ca si Kirstein facea mai multe ca si varf, decat Barbut.
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Poli Timisoara - FC Voluntari

Post by orangetm »

Dormiți bine și mâine veți vedea că Poli e la locul ei în sufletele noastre, cu bune și rele, cum a fost întotdeauna.

Forza viola!

Trimis de pe al meu GT-I9195 folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Post Reply