Poli Timisoara - ASA Targu Mures (Cupa Romaniei)

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Poli Timisoara - ASA Targu Mures

Poll ended at Wed Dec 16, 2015 1:11 pm

1
9
90%
2
1
10%
 
Total votes: 10
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Timisoara - ASA Targu Mures (Cupa Romaniei)

Post by DP 2-6 »

marci75 wrote:Dupa o zi i-mi dau seama ca m-am enervat prea tare, frustrant este ca am avut meciul in mana si am fost foarte aproape de o semifinala.
Din pacate sunt 25 de ani dupa revolutie, perioada comunista nu se pune,in care Poli n-a reusit mai nimic
Singurele satisfactii eliminarea lui Sahtior si 2 finale pierdute.
Mai apar si zvonurile cu titlul redirectionat de Iancu la Urziceni sa ne aduca aminte de alta perioada de framantari si nervi aiurea.
Pacat ca doar s-a distrus, inclusiv suporterii s-au impartit in 2 grupuri, manipulati de oamenii politici.
Ma gandesc oare prin cate mai trebuie sa trecem.
Eliminarea lui Atletico Madrid, este o performană mai mare decât eliminarea minerilor lui Lucescu, oricât s-ar chinui presa dâmbovițeană să ridice Shaktarul în slăvi. Am trecut de ei cu o victorie (2-0), iar minerii nu se pot compara niciodată cu un club de talia celui de pe „Vincente Calderon”.
Nici un egal (1-1) cu Real Madrid, nu este o performanță de omis.
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Poli Timisoara - ASA Targu Mures (Cupa Romaniei)

Post by marci75 »

DP 2-6 wrote:
marci75 wrote:Dupa o zi i-mi dau seama ca m-am enervat prea tare, frustrant este ca am avut meciul in mana si am fost foarte aproape de o semifinala.
Din pacate sunt 25 de ani dupa revolutie, perioada comunista nu se pune,in care Poli n-a reusit mai nimic
Singurele satisfactii eliminarea lui Sahtior si 2 finale pierdute.
Mai apar si zvonurile cu titlul redirectionat de Iancu la Urziceni sa ne aduca aminte de alta perioada de framantari si nervi aiurea.
Pacat ca doar s-a distrus, inclusiv suporterii s-au impartit in 2 grupuri, manipulati de oamenii politici.
Ma gandesc oare prin cate mai trebuie sa trecem.
Eliminarea lui Atletico Madrid, este o performană mai mare decât eliminarea minerilor lui Lucescu, oricât s-ar chinui presa dâmbovițeană să ridice Shaktarul în slăvi. Am trecut de ei cu o victorie (2-0), iar minerii nu se pot compara niciodată cu un club de talia celui de pe „Vincente Calderon”.
Nici un egal (1-1) cu Real Madrid, nu este o performanță de omis.

Le-am zis la repezeala, oricum e putin in atatia ani.
Post Reply