Poli-Viitorul

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic

1
6
86%
X
0
No votes
2
1
14%
 
Total votes: 7
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Poli-Viitorul

Post by Amadeus »

minutul 80, inca 1-2.
Tocmai ce l-au aratat pe Alexa in tribuna :ugeek:
Amadeus
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Poli-Viitorul

Post by Amadeus »

gata calvaru'.
1-2
meci slab intre doua echipe slabe.
nu inteleg de ce e sustinuta scornicestiul, tinind cont de atacurile lui za ching la burleanu si vasaras...
pentru chestii mai dulcege, sandu a desfiintzat echipa lui iancu, dupa ce i-a furat 2 titluri in 2009 si 2011.
Amadeus
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Poli-Viitorul

Post by LILIaKu- »

Acest Hategan este o rusine
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Poli-Viitorul

Post by diegis37 »

nu prea am contat în atac repriza doua :(
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Poli-Viitorul

Post by LILIaKu- »

Si marele viitorul cate ocazii a avut?
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Poli-Viitorul

Post by ultraviola »

Pacat de acest meci, echipa chiar a evoluat cu ambitie si n-ar fi trebuit sa se termine asa. Hagi a cumparat arbitrul si a dovedit ca e un hot ca toti cei formati la scolile de coruptie bucurestene - steaua si dinamo. Cat despre echipa noastra, consider ca a fost o greseala inlocuirea lui Zicu.
Mergem mai departe, sa speram ca vom invinge in etapa viitoare. Hai Poli!
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
jamais
Posts: 351
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:20 am

Re: Poli-Viitorul

Post by jamais »

Jucam cel mai slab fotbal din prima liga. Orice echipe au minim 5-6 ocazii pe meci. Noi avem maxim 3. Ca vorbeati de Alexa, eu cred ca el si Stanciu sunt responsabili pentru jucatorii ce formeaza aceasta echipa. Aici s-a gresit: la aducerea unor jucatori batrani si fara perspectiva care au venit sa mai ia un ultim salar inainte de pensie. Imi vin in minte doar cativa: bunicu'. croitoru, zicu, canu, rufino, sarmov, curtean. Toti sunt, in prezent, jucatori de liga a 2-a cel mult. Ni se va vorbi de ghinion, de arbitraj, dar noi nu jucam nimic!

Ma uitam la rugbistii Timisoarei si la cum s-au aparat cu 3 oameni in minus si cu un arbitraj potrivnic si un stadion ostil aproximativ 5 minute pentru a fi campioni. Acolo de caractere! La Poli, un miserupism la toate nivelurile.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Poli-Viitorul

Post by Ivanhoe »

11 m inexistent, deja m-am obisnuit ca in toate meciurile erorile sa vina impotriva noastra.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Poli-Viitorul

Post by Amadeus »

cred ca ni se coace retrogradarea, ca-n 2014...doar n-or disparea din L1 voluntariu si chiajna..
Amadeus
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Poli-Viitorul

Post by ultraviola »

Hai lasa comparatiile astea. La rugby nu se poate fura ca la fotbal.
Azi am avut un meci greu si baietii s-au luptat, se putea mai bine insa a fost si nesansa. Chiar nu e cazul sa dam in ai nostri, in opinia mea multi dintre ei au facut un meci bun.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
Post Reply