Luni, 2 noiembrie, ora 18,00: FC Botoșani – Poli Timișoara

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

FC Botosani - Poli Timisoara

Poll ended at Tue Nov 03, 2015 6:29 pm

1
1
13%
X
1
13%
2
6
75%
 
Total votes: 8
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Luni, 2 noiembrie, ora 18,00: FC Botoșani – Poli Timișoa

Post by asu »

indiferent de joc (mai ales repriza 1) astazi am pierdut 2 pct........cum drecu toti portari fac meciul vieti cu noi

daca era fcsb , :anticaine: la fazele din min 49 si 87 primea penalty si tot trustul sustinea ca omul negru are acoperire ...dar cum noi suntem ......

ps. cum plm. cad ai nostri unul dupa altul .........Henrique,Doman , Lazar , Popovici, Zicu , Barbut, Goga , Canu ....etc
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Luni, 2 noiembrie, ora 18,00: FC Botoșani – Poli Timișoa

Post by AndreiVajnaII »

Am văzut pe sărite acest meci si mi s-a părut unul frumos, disputat, cel puțin în a doua repriză. Până la urmă e un rezultat ok, cam la asta speram înainte de meci. Ne recuperăm noi punctele etapa următoare.
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Luni, 2 noiembrie, ora 18,00: FC Botoșani – Poli Timișoa

Post by dylan »

Pacat de ratari, 3 puncte ar fi fost de aur, avand in vedere programul urmator.In iarna trebuie neaparat adus un varf masiv de careu care sa stie sa o dea in ate, altfel B-ul ne mananca.Parca vad ce transferuri surpriza o sa faca PSD Voluntari si cu putin/mult ajutor din partea arbitrilor, o sa iasa din zona miscatoare .
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Luni, 2 noiembrie, ora 18,00: FC Botoșani – Poli Timișoa

Post by banatean_violet »

Un meci dupa care am ramas din nou cu senzatia ca se putea mai mult, ca arbitrul ... partea buna este ca acum nu am mai pierdut.
Post Reply