Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

1
2
22%
X
1
11%
2
6
67%
 
Total votes: 9
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Post by AndreiVajnaII »

Va zic eu ce s-a intamplat de fapt. De cand a venit si prima infrangere, Florin Marin are numai cosmaruri si aseara a avut revelatia in vis: trebuie sa jucam cu Rufino sa-i surprindem si cu Sarmov, pentru ca dupa un meci dezastru urmeaza si un meci foarte bun. Si in plus, in toate cosmarurile Melinte gafa, deci nu putea sa-l bage pe el, ci pe Luchin.
tim
Posts: 24
Joined: Sat Aug 10, 2013 8:19 am

Re: Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Post by tim »

Se pare ca e gata, ca a inceput sfarsitul.:(
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Post by AndreiVajnaII »

Mda, era clar ca va trebui sa vina pana la urma. Toti antrenorii de la noi au fost asa. E mai tarziu decat ma asteptam, dar am realizat ca pana acum Florin Marin a avut de jucat numai impotriva unor echipe slabe. Acum a inceput greul deabia.
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Post by banatean_violet »

orangetm wrote:
diegis37 wrote:
banatean_violet wrote:Dupa ce nu esti platit vreo 2 luni si nici pentru urmatoarele se pare ca nu exista o rezolvare clara, normal ca lipseste entuziasmul, apare lipsa de concentrare. Combinatia asta plus un arbitraj care nu a sanctionat deloc coatele in figura aplicate de cei finantati legal din lignitul oltenesc au dus la acest 3-1. Sunt optimist pentru urmatoarea deplasare. Dupa 17 ore cu trenul pe caile ferate romane si cu un sandwich in buzunar jucatorii nostrii ii vor bate mar (sau pentru un mar :evil: ) pe botosenenii din cauza carora mai trebuie sa faca alte 17 ore cu trenul inapoi. Nu puteau si aia sa fie de pe aici de prin Banat de undeva? Atunci precis nu aveau bani nici aia.
pentru asta ai o bere :bere:
Si eu ii dau doua, doar sa il vad in realitate pe Banatanul nostru Violet...
Multumesc, beri reale sa fie :ymblushing: ... doar ca acum fotbalistic este tare amara berea si nu din cauza jucatorilor sau antrenorilor. :(
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Post by DP 2-6 »

tim wrote:Se pare ca e gata, ca a inceput sfarsitul.:(
Na drace, după o înfrângere în ultimele șase etape, vine sfâșitul!!! :-o
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Post by impossible »

Dezamagit de comentatorul de la meciul cu fcsb am hotarat ca acum sa il ascult pe cel de la lucminus. Mai ales ca ni s-a spus pe aici ca aia sunt ardeleni, corectitudine scrie pe fruncea lor si, cel mai important, stiu ca ne cheama Poli. Cand colo, dezamagire mare. Alaturarea ACS de Poli nu a lipsit niciodata. E adevarat, de multe ori am fost numiti doar Timisoara. Se poate !?... [-x
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Post by Pffv »

Eu cred ca ei considera ca ne fac un serviciu cu "numele" asta intreg . Uite saracii gorjeni , habar nu are nimeni ca ei sunt CS Pandurii Tg.Jiu in timp de Dinamo e FC Dinamo . Nici din greseala oaia nu e FCSB :mrgreen: :( !
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Post by impossible »

Stai sa vezi, vineri, cum comentatorul meciului nostru ii va numi pe oaspeti SCS FC CFR 1907. Apoi vom primi vizita FC Dinamo 1948 SA. Peste alte doua etape va veni la Timisoara AS FC ASA 2013. Chiar ar fi interesant sa le pronunte, de fiecare data, numele complet. :))
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Pandurii Targu Jiu - Poli Timisoara

Post by Pffv »

impossible wrote:Stai sa vezi, vineri, cum comentatorul meciului nostru ii va numi pe oaspeti SCS FC CFR 1907. Apoi vom primi vizita FC Dinamo 1948 SA. Peste alte doua etape va veni la Timisoara AS FC ASA 2013. Chiar ar fi interesant sa le pronunte, de fiecare data, numele complet. :))
Asa-i ! De unde trag concluzia ca pe noi tare ne "iubesc" de reusesc sa-l pronunte fara gres .... complet !
Post Reply