Poli Timisoara - FCSB

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Poli Timisoara - FCSB

Poll ended at Mon Sep 14, 2015 1:46 pm

1
7
64%
X
2
18%
2
2
18%
 
Total votes: 11
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by asu »

tot ghinionul acumulat cu Alexa sa intors ieri

Sarmov si Zicu pana acum ne/au pacalit
Hernandez si/a scos bani cu golul de ieri ( parca vedeam min. 88 Poli -frana 1-0 Aliuta...2007 parca )
Ov. Popescu mi/e teama ca nu vom reusi sa/l pastram ....este 1 jucator complet
D.Popescu este cel mai bun fundas stanga din tara ...poate Vatajeru mai conteaza
Elek cum de poate alerga tot meciul ?

ps. recunosc am stat acasa , in continuare sustin ca un asemenea individ nu are ce cauta aici indiferent de rezultate .......dar a meritat ptr. ca vreau sa le transmit tuturor " oltenilor &moldovenilor" care sau excitat la cele doua bare ale fcsb ( la al 2 -lea am iesit putin in bucatarie ...am fugit ca am crezut ca am avut noi ocazie ) un calduros "****" ......foarte bine ca ati stat acasa

oricum aseara a fost doliu national pe toate posturile tv de specialitate
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by AndreiVajnaII »

jamais wrote:Zicu a jucat ieri pentru FCSB sau asta e ceea ce poate el in acest moment? Multe din pasele lui i-au pus pe contraatac pe jucatorii adversi si, s-a ferit cat a putut in atac sa dea o pasa buna sau sa dribleze. Inimaginabil de prost a jucat.
La fel a jucat si miercuri, cu Petrolul.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by AndreiVajnaII »

asu wrote:tot ghinionul acumulat cu Alexa sa intors ieri
Asta inseamna sa ai antrenor cu experienta! La fel cum nu trebuie sa schimbi sosetele dupa o victorie, nici echipa castigatoare nu trebuie schimbata, ba chiar sa si pastrezi schimbarile, chiar daca era clar ca Zicu e praf si Hernandez zmeu.

Cred ca am ajuns cu echipa in momentul de anul trecut cand am obtinut 6 victorii consecutive cam cu acelasi prim 11. Ma intreb daca se intampla si daca ramanea Alexa la echipa. Sa vedem cat ne tine.
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by orangetm »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by orangetm »

Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
tim
Posts: 24
Joined: Sat Aug 10, 2013 8:19 am

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by tim »

De vis. Inca un meci pe DP de povestit nepotilor!


:steag2:
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by banatean_violet »

Felicitari celor care s-au mobilizat in galerie. :galerie:

Trebuie sa recunosc ca a fost o victorie de antrenor (sunt printre cei care au contestat numirea lui Florin Marin). Echipa are alta atitudine, de multe ori s-a iesit din aparare prin pase scurte consecutive (riscant de multe ori dar mai bine asa decat jocul timorat din urma cu cateva etape), jucatori care nu demult doar se plimbau pe teren unii au inceput sa iasa in evidenta altii cel putin justifica faptul ca sunt acolo printre cei 11. Final bun cand nu am mai stat speriati, obositi pe langa poarta noastra doar, doar se termina egal ceea ce a dus de fapt la un final excelent cu golul de exceptie al lui Hernandez. :mansour:

:bravo: :heartbeat:
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by orangetm »

Din discuțiile de la oi din târlă:
- Uite-atât de groasă am simțit-o!

Image
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
ceasul13
Posts: 393
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:21 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by ceasul13 »

asu wrote:tot ghinionul acumulat cu Alexa sa intors ieri

Sarmov si Zicu pana acum ne/au pacalit
Hernandez si/a scos bani cu golul de ieri ( parca vedeam min. 88 Poli -frana 1-0 Aliuta...2007 parca )
Ov. Popescu mi/e teama ca nu vom reusi sa/l pastram ....este 1 jucator complet
D.Popescu este cel mai bun fundas stanga din tara ...poate Vatajeru mai conteaza
Elek cum de poate alerga tot meciul ?

ps. recunosc am stat acasa , in continuare sustin ca un asemenea individ nu are ce cauta aici indiferent de rezultate .......dar a meritat ptr. ca vreau sa le transmit tuturor " oltenilor &moldovenilor" care sau excitat la cele doua bare ale fcsb ( la al 2 -lea am iesit putin in bucatarie ...am fugit ca am crezut ca am avut noi ocazie ) un calduros "****" ......foarte bine ca ati stat acasa

oricum aseara a fost doliu national pe toate posturile tv de specialitate

Sunt de acord ca se putea probabil aduce un antrenor mai cu priza la public. Nu inteleg insa cu ce ar fi domnul Flocea :)) mai de blamat decat Cartu (care a fost foarte, foarte apropiat de Netoiu si la insotit la mai multe echipe inclusiv la javre) sau Sabau care a venit de la Bistrita lui Padureanu. Si astia au antrenat la Poli dar parca nu am vazut o asa mare sensibilitate fata de ei. :-\ Poate imi scapa mie ceva. De zis ceva urat de Poli nu tin minte sa fi zis vreodata. Deocamdata omul are rezultate si de dragul lui Poli sper sa aiba si in continuare cat mai bune.
POLI te voi iubi oriunde te vei afla, fie (deocamdata) si doar in inima mea.
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Poli Timisoara - FCSB

Post by marci75 »

Super meci,super atmosfera ,super Poli.
Sper s-o tinem tot asa,inca i-mi pare rau de erorile facute de Papp.
Post Reply