FC Viitorul - Poli Timisoara

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

FC Viitorul - Poli Timisoara

Poll ended at Mon Aug 24, 2015 8:26 am

1
1
10%
X
3
30%
2
6
60%
 
Total votes: 10
cristian
Posts: 100
Joined: Mon Apr 15, 2013 8:34 pm

Re: FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by cristian »

Pffv wrote:
diegis37 wrote:Alexa si-a dat demisia
Degeaba e doar 1/3 din ce trebuie ! :evil:
e mult prea putin demisia lui Alexa X(
User avatar
mihaib
Posts: 144
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:21 pm

Re: FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by mihaib »

Parca Pustai nu se intelege cu Daniel Stanciu. Au avut ceva scantei la Tg Mures.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by diegis37 »

Pffv wrote:
diegis37 wrote:Alexa si-a dat demisia
Degeaba e doar 1/3 din ce trebuie ! :evil:

le Daca vine olandezul , am onoarea sa va .... salut ! :bashhead:

Alexa pleaca de la Club,nu ramane cum au ramas altii :)
Sper ca nu iarasi olandezul :(
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by asu »

RUSINE tuturor celor care astazi au reprezentat orasul TIMISOARA

3 x RUSINE acestui belu care in fiecare etapa joaca un playboy

sunt foarte suparat ca la ora asta toti "dusmani" se excita

de antrenor numai spun nimic ptr.ca e plecat

RUSINE RUSINE RUSINE RUSINE

ps. mare echipa blatisti ..............pai daca aveam si noi un adversar ca ei astazi eram si noi echipa uriasa
jamais
Posts: 351
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:20 am

Re: FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by jamais »

Pe langa Alexa cred ca ar trebui sa plece si Stanciu, Anton (sau cum il cheama pe ala care l-a surghiunit pe Timofte), dar mai ales preparatorul fizic.

Pe langa cei pe care nu-i doriti voi eu il mai adaug pe Artimon care mi-e total antipatic.
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by asu »

nici nu va ganditi cine vine antrenor
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by englezul »

Sa inteleg ca din nou am pierdut din cauza lui bunicu care putea scoate nu stiu care sut? =)) Voi va auziti ce spuneti sau macar ati vazut reluarile? Care sut putea fi scos sau mai bine zis cine il putea scoate? Sau noi il platim pe Hart sau Valdes si eu inca nu am aflat? Belu a facut meciul vietii lui. De Melinte, Canu sau Luchin nu mai spun. Popovici si Barbut alearga ca gaina fara cap... Debandada totala in teren. Sa speram ca avem noroc cu numirea unui antrenor competent, care sa-i aseze in teren pe habauci si sa nu mai luam gol de la oricine. Daca mai si dam ar fi super...
Ma uitam la ai lui za king, pai in plm erau vreo doi care inca nici nu au inceput sa se barbiereasca si jucau la misto cu veteranii nostrii. Trebuie sa fi fost tare frustrant.
PS
Ce burta are Goguta, n-ai cum... =)) Impreuna cu Zicu imi aduc aminte de meciurile din L 5-a. Cum plm sa-i bagi pe astia pana nu se rezolva cu greutatea si pregatirea fizica, sa treaca puberii aia pe langa sa le faca otita la ambele urechi, incredibil!
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by ultraviola »

Alexa e un om de onoare si tine la Poli. Ii doresc sa se ridice si sa mearga mai departe si sa ajunga un antrenor de succes.
Sper ca ai nostri factori de decizie de la echipa vor desemna un antrenor adevarat, capabil sa refaca moralul echipei, si nu o solutie politica pe bani putini, gen olandezul. [-x
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by banatean_violet »

mihaib wrote:Parca Pustai nu se intelege cu Daniel Stanciu. Au avut ceva scantei la Tg Mures.
Asta ar fi un plus, poate isi da demisia si Stanciu.
User avatar
mihaib
Posts: 144
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:21 pm

FC Viitorul - Poli Timisoara

Post by mihaib »

jamais wrote:Pe langa Alexa cred ca ar trebui sa plece si Stanciu, Anton (sau cum il cheama pe ala care l-a surghiunit pe Timofte), dar mai ales preparatorul fizic.

Pe langa cei pe care nu-i doriti voi eu il mai adaug pe Artimon care mi-e total antipatic.
Vorbeam de antrenori, deci domnul mentionat mai sus.... Nu se pune.
Last edited by mihaib on Fri Aug 21, 2015 10:20 pm, edited 1 time in total.
Post Reply