Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Comentarii pe meciurile disputate de Poli
Post Reply

Pronostic

1
2
15%
X
5
38%
2
6
46%
 
Total votes: 13
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by asu »

orange.....

intelege ca am jucat cu o echipa de desculti .....mai vorbim peste 5 etape dupa ce vom vedea pe cine mai bate :anticaine:
User avatar
six
Posts: 74
Joined: Thu Oct 04, 2012 12:01 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by six »

Jocul a fost ok...rezultatul mincinos,părerea mea :-??
Titirezul
Posts: 23
Joined: Wed Jun 17, 2015 10:36 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by Titirezul »

Ne-a batut o echipa de copii azi. Trei sferturi n-ar avea loc nici la copii de minge in Tm :(
La diferenta de valoare trebuia sa fie 3-0 ptr. noi azi.
Nu are niciun rost sa ne amagim. Dinamo a fost azi carne de tun.
Aici se vede lipsa de experienta a lui Alexa. Abordarea a fost deficitara. Trebuie sa-si puna si el niste intrebari. Sa-si faca autocritica.
Diferenta a fost facuta de pe banca azi.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by AndreiVajnaII »

Hmmm, Zicu zice ca la simulare a fost fault, dar ca la a doua faza trebuia dat ofsaid, sau daca nu, atunci out de poarta. /:)
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by orangetm »

Erau si incaltati si aveau si piticcufluier la cingatoare.
Cam ce trebuiau sa faca Alexa si Pap sa va multumeasca?
Luchin a dat in minge, nu stiu ce acuzatii de blat ii aduci.
Aia au scos-o de pe linia portii.
S-au aparat ca la Marasesti.
Per ansamblu, am jucat curajos. Si cu trasee frumoase ale mingii in destule faze.

Trimis de pe al meu GT-I9195 folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by diegis37 »

Pe mine ma supara aceasta multumire pentru ...nimic ...Zero puncte...cum poti fi multumit cand te bate asa o echipa slaba precum Dinamo
Toata lumea este multumita,bravo tot asa mai departe...suntem în grafic,etc,am jucat cel mai bun meci de pana acum...
Uite spre exemplu mentalitate...la Rugby batem cu 20-10 pe Dinamo fara 12 titulari (sa îi f pe cei din federatie) si uite ce spune antrenorul nostru:
LUPTĂ TIMIȘOARA!
"Sunt foarte dezamăgit de prestația noastră, nu este standardul pe care îl pretindem de la noi înșine. Încă mai avem mult de muncă , trebuie să ne uităm la atitudinea pe care o avem în timpul meciului și la alegerile pe care le facem. Vrem mult mai mult de la noi. Trebuie să îi felicităm pe cei de la Dinamo, ne-au surprins, deși ne așteptam să fie un joc fizic, să alergăm mult. Noi nu am răspuns bine la jocul lor, așa cum am stabilit. Am luat punctele, victoria, mergem mai departe. Nu e cadoul ideal de ziua mea, dar mă bucur pentru puncte și ne concentrăm pentru meicul cu CSM. " (Grainger Heikell)
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by asu »

diegis37 wrote:Pe mine ma supara aceasta multumire pentru ...nimic ...Zero puncte...cum poti fi multumit cand te bate asa o echipa slaba precum Dinamo
Toata lumea este multumita,bravo tot asa mai departe...suntem în grafic,etc,am jucat cel mai bun meci de pana acum...
Uite spre exemplu mentalitate...la Rugby batem cu 20-10 pe Dinamo fara 12 titulari (sa îi f pe cei din federatie) si uite ce spune antrenorul nostru:
LUPTĂ TIMIȘOARA!
"Sunt foarte dezamăgit de prestația noastră, nu este standardul pe care îl pretindem de la noi înșine. Încă mai avem mult de muncă , trebuie să ne uităm la atitudinea pe care o avem în timpul meciului și la alegerile pe care le facem. Vrem mult mai mult de la noi. Trebuie să îi felicităm pe cei de la Dinamo, ne-au surprins, deși ne așteptam să fie un joc fizic, să alergăm mult. Noi nu am răspuns bine la jocul lor, așa cum am stabilit. Am luat punctele, victoria, mergem mai departe. Nu e cadoul ideal de ziua mea, dar mă bucur pentru puncte și ne concentrăm pentru meicul cu CSM. " (Grainger Heikell)

am crezut ca doar eu sunt turmentat .....asta am vrut sa spun si eu de antrenorul echipei de fotbal .......cel mai bun expl. ....dar poate persoana este un strain cu mentalitate sanatoasa
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by Ivanhoe »

Am pierdut pe un 11 inexistent si pe o gafa a lui Pap. Dar exista ceva pozitiv, poate mi s-a parut doar mie, vreau sa spun ca am jucat si am stat peste ei.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
Titirezul
Posts: 23
Joined: Wed Jun 17, 2015 10:36 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by Titirezul »

asu wrote:
diegis37 wrote:Pe mine ma supara aceasta multumire pentru ...nimic ...Zero puncte...cum poti fi multumit cand te bate asa o echipa slaba precum Dinamo
Toata lumea este multumita,bravo tot asa mai departe...suntem în grafic,etc,am jucat cel mai bun meci de pana acum...
Uite spre exemplu mentalitate...la Rugby batem cu 20-10 pe Dinamo fara 12 titulari (sa îi f pe cei din federatie) si uite ce spune antrenorul nostru:
LUPTĂ TIMIȘOARA!
"Sunt foarte dezamăgit de prestația noastră, nu este standardul pe care îl pretindem de la noi înșine. Încă mai avem mult de muncă , trebuie să ne uităm la atitudinea pe care o avem în timpul meciului și la alegerile pe care le facem. Vrem mult mai mult de la noi. Trebuie să îi felicităm pe cei de la Dinamo, ne-au surprins, deși ne așteptam să fie un joc fizic, să alergăm mult. Noi nu am răspuns bine la jocul lor, așa cum am stabilit. Am luat punctele, victoria, mergem mai departe. Nu e cadoul ideal de ziua mea, dar mă bucur pentru puncte și ne concentrăm pentru meicul cu CSM. " (Grainger Heikell)

am crezut ca doar eu sunt turmentat .....asta am vrut sa spun si eu de antrenorul echipei de fotbal .......cel mai bun expl. ....dar poate persoana este un strain cu mentalitate sanatoasa
Am avut pe teren vedete care se calcau in picioare. Alexa n-a stiut ce sa faca cu ei. Astia ai nostri nu erau fotbalisti, erau OZN-uri ptr. ei. In prima repriza se mirau ce ii lovise. Numai ca lipsa de experienta si poate, si de valoare a lui Alexa a influentat rezultatul. Pe astia trebuia sa ii mancam si sa ii scuipam afara pana la pauza. Daca pe astia nu ii bati, atunci pe cine. Alexa trebuie sa-si puna niste probleme.
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Etapa a IV a Dinamo - Poli TM, luni 3 August, ora 21

Post by asu »

schimbarile de azi le face doar un " mare " antrenor ...............daca scutaru nu a avut ceva probleme fizice schimbarea este penibila ......scoate pe Hernandez care mai lega ceva si nu vede un Curtean care a pierdut toate mingile .......la 2-1 ptr adversar ai 1 jucator de banda cu viteza si tu introduci un jucator (e adevarat cu profil ofensiv) al carui profil te ajuta cand esti in avantaj pe tabela
Post Reply