Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Care va fi rezultatul meciului?

Poll ended at Sun Sep 28, 2014 9:37 am

1
2
22%
X
2
22%
2
5
56%
 
Total votes: 9
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by Pffv »

orangetm wrote:Ce sa fac si eu? Sunt doua saptamani de contemplare si analiza. :D
Sau mai stii dracul si ne-or strica astia siesta cu vreun hollandez... ;)
Decat varianta asta mai bine continati .... :) !
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by Pffv »

Dracului , vocea targului spune ca o sa ajungem ca si Carol al V-lea sa vorbim cu .... calul :mrgreen: . Si ce limba vorbea calul , holandeza ... parca :bashhead2: X( ?

le Nici nu te miri ca a abdicat !!!
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by orangetm »

Cine, calul?
:D
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by Pffv »

orangetm wrote:Cine, calul?
:D
Iezact =)) =)) ! Calu' si "aia" a lui , mai precis ....
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by englezul »

Plua calului, olandezii astia sunt mereu la moda... :ymsick:
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by swedishbitter »

Eu ias da credit (bancar) in continuare lui Dan. In schimb as umbla la preparator. Din cate am inteles, s-a jucat bine in prima repriza, am ajuns des in fata portii. Un atacant mai bun ne-ar rezolva din probleme. In schimb am picat in mitanele secunde, ceea ce ne duce cu gandul la o problema de ordin fizic. E clar ca incepem meciurile montati si le terminam demontati. N-ar strica sa investim intr-un preparator de origine germanica sau scandinava. Asta cu "hai sa bagam o hora" suna cam lipsit de consistenta.
Sau daca tot avem chef de o schimbare, de ce nu un cuplu tanar, ambitios gen Codrea-Alexa? Am inteles ca ghirodeanul cocheteaza cu primele locuri in liga 4 si n-ar spune nu unei reveniri la echipa la care s-a format.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by englezul »

Preparatorul fizic este venit din Spania la recomandarea lui Contra. Despre Codrea mai bine lasa... . Omul este preocupat de proiectul de suflet al orasului, ce sa caute pe banca la Recas, vrei sa-l alerge baietii... ? =))
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by swedishbitter »

englezul wrote:Preparatorul fizic este venit din Spania la recomandarea lui Contra. ))
Parerea mea e ca mai putin conteaza la recomandarea cui a venit daca baietii nu sunt in stare sa duca doua reprize. Se vede clar ca nu pot, se aseaza frustrarea si apar ploile de cartonase.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by marci75 »

swedishbitter wrote:Eu ias da credit (bancar) in continuare lui Dan. In schimb as umbla la preparator. Din cate am inteles, s-a jucat bine in prima repriza, am ajuns des in fata portii. Un atacant mai bun ne-ar rezolva din probleme. In schimb am picat in mitanele secunde, ceea ce ne duce cu gandul la o problema de ordin fizic. E clar ca incepem meciurile montati si le terminam demontati. N-ar strica sa investim intr-un preparator de origine germanica sau scandinava. Asta cu "hai sa bagam o hora" suna cam lipsit de consistenta.
Sau daca tot avem chef de o schimbare, de ce nu un cuplu tanar, ambitios gen Codrea-Alexa? Am inteles ca ghirodeanul cocheteaza cu primele locuri in liga 4 si n-ar spune nu unei reveniri la echipa la care s-a format.



Irelevant liga 4.Codrea ,dupa declaratiile facute in trecut,mai bine sa mearga la Chisoda ....
In liga 4 poate antrena si Georgiana de la Abonamente.
Last edited by marci75 on Wed Oct 01, 2014 8:35 am, edited 1 time in total.
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Etapa V:Metalul Resita-Poli Timisoara ,27.09,ora 11

Post by swedishbitter »

Pai faza cu Codreea era o gluma, desi nu cred ca ar zice pas de i s-ar da o grupa de copii, ceva. Cu preparatorul in schimb, trebuie clarificat daca exista o problema sau nu.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
Post Reply