Stadionul Dan Paltinisanu

Totul despre ACS Poli Timisoara
Locked
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by banatean_violet »

SamuraiNegru wrote:Orange, afirmație eronată. Fix Politehnica am gătat și eu.
Calculatoare mai exact.
Văd că aveți aceleași obiceiuri ca patronul vostru, de a șterge mesaje. Cine se aseamănă se adună. :mrgreen:
Daca tot zici de patroni, ai vostri de la pesede au alte obiceiuri?
timisoreanul
Posts: 282
Joined: Tue Oct 16, 2012 7:36 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by timisoreanul »

Si voi mi-ati sters mesajele cand am indraznit sa scriu ceva pe forumul vostru, desi nu am jignit pe nimeni, doar mi-am spus niste pareri. La voi oricum e mare disciplina acolo. Pacat ca ati jucat si voi un meci pe Dan Paltinisanu si ati ajuns sa va bateti cu cei de la Hundedoara. Nu mai spun de ispravile voastre pe cand erati spaima satelor. Oricat va umflati in pene, nici CVUCS nu mai e ce era odinioara.
SamuraiNegru
Posts: 9
Joined: Tue Feb 05, 2013 4:56 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by SamuraiNegru »

banatean_violet wrote:
SamuraiNegru wrote:Orange, afirmație eronată. Fix Politehnica am gătat și eu.
Calculatoare mai exact.
Văd că aveți aceleași obiceiuri ca patronul vostru, de a șterge mesaje. Cine se aseamănă se adună. :mrgreen:
Daca tot zici de patroni, ai vostri de la pesede au alte obiceiuri?
Nu mai suntem țărăniști? Doamne ferește să câștige PSD-ul ceva la locale, că poate ne faceți peneliști dup-aia...
AndreiVajnaII wrote:N-au fost sterse. Au fost puse unde le e locul. ;) Probabil trebuie sa fii Ninja, nu Samurai ca sa le gasesti. :D
Asta mi-a plăcut, am râs. :))
sorinpaso
Posts: 140
Joined: Fri Feb 01, 2013 11:58 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by sorinpaso »

Cel mai trist este ca se jigneste daca scrii la ei pe pagina. Poate daca ar fi mai
civilizati si-ar atrage mai multi simpatizanti. Nimeni nu contesta ca la stadion
sunt si care dau cu bata in rahat ca sa fse faca intelesi, dar trebuie sa existe si
un dialog. Fara putin bun simt si intelegere o sa se ajunga sa se dea in cap la
propriu si fiecare poate sa pice victima propriei arogante.....
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by swedishbitter »

AndreiVajnaII wrote:Dupa 4 ani, nu e clar ca toate dumele astea nu au nevoie de explicatii rationale, ci sunt doar motive sa ne umflam muschii, sa le aratam celorlalti ca noi suntem mai tari?
Subscriu (sau "+1"). Interesant, sau nu, cat de insipida poate fi existenta in 2016, incat se fabrica, deloc organic, realitati, ba mai mult, pt o mica donatie, fie de natura financiara, fie sub forma unui articol, a unei ode sau al unui racnet disperat sa-si auda ecoul, iti poti dobandi propriul rol intr-un reality show pe cheltuiala fotbalului timisorean. Iar apoi masele (#feisbuc #multeeventuri #beahero #gramada #party #robu #ss #coloana infinitului #cinenusareeprostdemoare, chiar daca nu e cu uta dar pur si simplu n-are chef sa sara, deci e prost, pt ca alte variante sunt de neconceput). Interesant cum facebookul reuseste sa aplatizeze. Nu-i deloc okeydokey.
DP. Dupa 1992 si inainte de 1997, ca nu-mi aduc aminte exact cand, prindeam meciuri de League One (sau divizia A, cum era alintata pe vremea aia) cu o mie, doua de oameni sau chiar 1500. Meciuri netelivizitate. Si nu intra lumea dupa meci pe FB sau pe forumuri sa fucka misto. Sau nah, nu stiu sa se fi scris prin presa ca adevartii polisti nu vin pe DP din cauza ca sunt acasa si isi (s)pun gogonele. Pt ca realitatea, ca si perspectiva, e liniara. From a to b and nothing more.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by impossible »

timisoreanul wrote:Si voi mi-ati sters mesajele cand am indraznit sa scriu ceva pe forumul vostru, desi nu am jignit pe nimeni, doar mi-am spus niste pareri. La voi oricum e mare disciplina acolo. Pacat ca ati jucat si voi un meci pe Dan Paltinisanu si ati ajuns sa va bateti cu cei de la Hundedoara. Nu mai spun de ispravile voastre pe cand erati spaima satelor. Oricat va umflati in pene, nici CVUCS nu mai e ce era odinioara.
Pai observ ca ei ne jignesc chiar si pe acest forum. Ce sa mai vorbesc de celalalt (forum). Si nu e vorba doar de acest ninja al calculatoarelor.

L.E. Dar se pare ca suntem off-topic aici. Ar trebui sa transfer mesajele la locul lor. Un pic mai tarziu ... Atentie, informatician razboinic, nu le voi sterge. Decat daca vor depasi o anumita limita (de bun simt).
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by banatean_violet »

Intamplator vara asta expira perioada in care Poli poate folosi gratuit stadionul Dan Paltinisanu. Se va organiza o licitatie pentru urmatorii doi ani. Oricum e o problema minora pe langa celelalte, dar se potriveste in puzzle. :-w
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by impossible »

Imi spunea cineva ca fotbalul se muta, de la anul, pe Stiinta. Nu, se va juca tot pe DP. Aceeasi jucatori (ma refer la cei romani), acelasi stadion, aceeasi finantatori, dar alta echipa.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by AndreiVajnaII »

Dar alt patron. :)) Macar o sa aiba cine sa tunda gazonul.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by diegis37 »

Pare asa o liniste care prevede furtuna :(
Locked