Stadionul Dan Paltinisanu

Totul despre ACS Poli Timisoara
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by Pffv »

orangetm wrote:Deci tu nu esti degeaba, @pffv! :D
Dar coregrafii ai?
Pwuwla :twisted: , deci ne intoarcem la concluzia anterioara...
N-am [-x :ymblushing: . Si mai grav nici n-am "muit" pe cei de alaturi daca nu au participat la ele , daca n-am .
Sunt distrus , terminat . E clar ca nu-s adevarat L-) . O sa imi iau catrafusele si plec la 2000 de km la "vest" si o sa va dau sfaturi . Vad ca se poarta :p !
User avatar
Deyan
Posts: 623
Joined: Tue Nov 13, 2012 6:54 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by Deyan »

Pffv wrote:
orangetm wrote:
banatean_violet wrote:Poli a mai avut sezoane in B cand juca meciuri cu cateva sute de suporteri in tribune. Nu este nevoie de 10000 de oameni meci de meci in tribune ca sa justifici ca esti Poli.
Propaganda Band zice că cam trăbă!
Şî mai trebe să fii şi suporter d-ala adevărat, nu pulifrici ca noi.
N-ai deplasări?
Pwuwla, eşti degeaba... :))
Am , da' majoritatea lor nu erau nici in faza de conceptie , fie ea si accidentala ! Se "pune" ?
pe UMT,CFR TM? :ymdevil:
"Tara mea-i Banatul meu!"
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by orangetm »

Pana n-apuca sa-i raspunda lui Deyan, zic eu:
Mai bine nu scriai ce ai scris mai sus! :))
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by Pffv »

Apoi Deyan , alea sunt tot ale noastre , asa ca nu se pun ! Dar pe la Anina , Bocsa si chiar ....Arad , poate . O Hunedoara , un Petrosani (odata ca Gogu Tonca era Rau cu R mare) , Galati (chiar asa !! 3-1 pt. noi , debut Sunda la Poli) , o Craiova (degeaba ca o cam luam ) . Foarte rar Bucuresti , nu imi place si gata . Drept e ca am avut ceva timp sa acumulez , ceea ce nu imi da dreptul sa ridiculizez sau minimalizez actiunile "actualilor adevarati" dar nici viceversa :-o . Pentru conformitate poti sa il intrebi pe Radu la vreo intalnire a ripensistilor , desi el iti poate spune numai de perioada de dupa 1985 , cand incepeam de devenim amandoi ...chimisti . (cum care Radu , Ienovan bineinteles) :evil:

PS Da iute mai esti unchiasule ! Lasa-l sa scrie ca nu ma supara , numai iar offtopic ....nu la offtopic :-\ ?
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by Sdou »

orangetm wrote:Deci tu nu esti degeaba, @pffv! :D
Dar coregrafii ai?
Pwuwla :twisted: , deci ne intoarcem la concluzia anterioara...
Io m-am trezit odata la Cluj sa sar in sus la golu lu Poli si dupa aia am bagat de seama ca eram singurul timisorean de pe stadion.
Se pune la coregrafie? :D
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by Pffv »

Sdou wrote:
Io m-am trezit odata la Cluj sa sar in sus la golu lu Poli si dupa aia am bagat de seama ca eram singurul timisorean de pe stadion.
Se pune la coregrafie? :D
Si inca cum ... =))
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by banatean_violet »

Te lepezi de erezia asta de Poli care joaca pe Dan Paltinisanu? Dai 2% pentru jucarii?
Daca nu stii sa injuri, trebuie totusi sa dovedesti niste abilitati minimale, adica sa-ti alegi macar un suporter care e cu Poli, nu-i cu ASU si sa-i spui ca e bou. Atunci se pune coregrafia. :ymdevil:
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by duranviola »

din sezonul 2013-2014 devine obligatorie existenta sistemului de incalzire a terenului, in vederea obtinerii licentei pentru Liga I . La noi ce se stie , ce se aude in aceasta privinta, este prevazuta in buget suma pentru realizarea acestui sistem, care costa cca 120.000 de euro ?
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
Cristi brancovan
Posts: 29
Joined: Sun Feb 10, 2013 2:03 pm

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by Cristi brancovan »

Nu cred ca suma e mare la ce buget aloca CJT pentru interetinerea anuala a complexului Dan Paltinisanu. Doar ca s-ar putea ca pana atunci sa nu mai fie obligatorie nici licenta, dar mai incalzirea terenului.
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Stadionul Dan Paltinisanu

Post by duranviola »

cel putin deocamdata, este obligatorie si licenta si sistemul de incalzire
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
Locked