Abonamente/Bilete

Totul despre ACS Poli Timisoara
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Abonamente/Bilete

Post by dylan »

Mi se pare corecta faza cu pierderea valabilitatii dar doar la cele primite gratis.Adica n-ai de ce sa soliciti abonament daca tu vii doar la meciurile cu fcsb, dinamue, sau craiova.
User avatar
ceasul13
Posts: 393
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:21 pm
Location: Timisoara

Re: Abonamente/Bilete

Post by ceasul13 »

dylan wrote:Mi se pare corecta faza cu pierderea valabilitatii dar doar la cele primite gratis.Adica n-ai de ce sa soliciti abonament daca tu vii doar la meciurile cu fcsb, dinamue, sau craiova.
Pai la asta s-a si referit. A fost intrebat daca unii iau card "gratuit" si vin doar la acele 2-3 meciuri. A spus ca vor avea grija sa nu fie asa, adica daca nu vin un numar de meciuri sa piarda valabilitate cardului. Mie mi se pare foarte corect asa, vi doar la meciurile acelea da si tu macar 10-15 lei pe bilet. Atunci oricum o sa vina daca nu altii care macar platesc, mai scoate si clubul bani de o masa la fotbalisti ... :)
Zicea ca in partea a doua a emisiunii urmatorul invitat :) (Daniel) , daca este intrebat o sa spuna si de cand se pun in vanzare. Vad ca nu a fost de interes pentru domnisoara prezentator, asa ca nu a mai pus intrebarea ....
POLI te voi iubi oriunde te vei afla, fie (deocamdata) si doar in inima mea.
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Abonamente/Bilete

Post by banatean_violet »

Mie nu mi se pare normal sa existe policarduri gratis.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Abonamente/Bilete

Post by AndreiVajnaII »

Chestia asta mi se pare iarasi un fel de aer de superioritate: "Vrei gratis la meciuri? Pai fa-ti card, ai grija de el, tre sa vii meci de meci, bla, bla." De parca clubul ofera cine stie ce privilegiu omului sa vina la meci. Pe cand noi acuma suntem in stadiul de "Da veniti va rog la meci! Hai ca e fain, uite, e gratis, veniti cu gasca, mai strigati si voi cate ceva, va dam si trompete si bomboane, numai veniti!" Si in cazul asta, ori faci gratis cum trebuie, ca sa atragi omul, ori nu faci deloc, decat sa se simta omul cu musca pe caciula ca e nevoit sa participe la spectaculoasa liga intai, numa c-o primit un card gratis.
Paul Marius
Posts: 651
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:04 pm

Re: Abonamente/Bilete

Post by Paul Marius »

Policardurile, în vânzare


21 Iunie 2015
Începând de luni, 22 iunie, se pot achiziționa abonamentele pentru meciurile de acasă ale lui Poli Timișoara, din sezonul 2015-2016. Prețurile policardurilor sunt:



- 100 de lei la peluza nord și peluza sud

- 150 de lei la tribunele I și II

- 250 de lei la tribuna 0

- 500 de lei la loje

Elevii și studenții vor beneficia de abonamente gratuite, iar pensionarii vor avea parte de o reducere de 50% (modalitatea în care aceste categorii vor ridica policardurile va fi anunțată în cel mai scurt timp. Abonamentele vor fi valabile la toate meciurile de acasă din Liga I, indiferent dacă Poli se va califica în play-off sau va evolua în sezonul de play-out. Policardurile nu vor putea fi utilizate la meciurile de pe teren propriu din Cupa României sau Cupa Ligii, dar abonații vor avea prioritate la păstrarea locului, în momentul achiziționării tichetelor.



La bilete, prețurile vor fi:



- 10 lei la peluze

- 15 lei la tribunele I și II

- 25 de lei la tribuna 0

- 50 de lei la loje



Programul de eliberarea a policardurilor: zilnic de luni până vineri, între orele 9 și 17, la biroul ticketing de la stadionul ”Dan Păltinișanu”.
acspoli.ro
Alb-Violet
Posts: 75
Joined: Thu May 28, 2015 10:18 pm

Re: Abonamente/Bilete

Post by Alb-Violet »

Abonamente gratuite pentru elevi?Deci daca sunt elev la liceu pot sa imi fac abonament gratuit?
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Abonamente/Bilete

Post by DP 2-6 »

Alb-Violet wrote:Abonamente gratuite pentru elevi?Deci daca sunt elev la liceu pot sa imi fac abonament gratuit?
Da, dar aproape sigur că cele gratuite vor fi în peluză.
User avatar
PFA
Posts: 954
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:24 pm
Contact:

Re: Abonamente/Bilete

Post by PFA »

Deci cand Anton zicea ca preturile sunt nemodificate, s-a referit la cele de cand eram in Liga 1. Mi se pare normal, dat fiind ca am umplut stadionul.

De ce nu se merge pe preturi in functie de categoria adversarului? Ar fi cel mai rezonabil lucru de facut.
FoRzA |)| \//\|() & (/\\/[ !!!
Per l'eternite Gialloblou!
http://www.cronicavioleta.ro
http://www.tributarystu.wordpress.com
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Abonamente/Bilete

Post by marci75 »

Sa se puna cu Stoia 100 Ron biletul,ca oricum vin toti taranii la meciul ala.
User avatar
cristy2005ro
Posts: 1684
Joined: Wed Oct 03, 2012 4:02 pm
Location: Timişoara
Contact:

Abonamente/Bilete

Post by cristy2005ro »

Eu astept programul sa vad etapele care cum pica.daca prima etapa jucam acasa imi fac abonament altfel nu ca le prind la lucru toate de acasa


Sent from my iPhone using Tapatalk
Locked