Bursa transferurilor 2013-2014

Totul despre ACS Poli Timisoara
Locked
Druckerul din Ronat
Posts: 53
Joined: Wed Jul 10, 2013 6:58 pm

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by Druckerul din Ronat »

Gorobsov da , Goga nu , nu ptr-ca ii neserios , ce mai asteapta cand polistii i-au spus cati bani poate sa-i dea ? asteapta o propunere probabil din bucuresti . :anticaine:
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by Ivanhoe »

Goga se cacaie chiar putin, fata de O. Petre care s-a cacait un tur intreg! Daca vine acum eu zic ca fata de Szekely, cu tot respectul pt el ca ii al nostru, Goga ii lux!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
Druckerul din Ronat
Posts: 53
Joined: Wed Jul 10, 2013 6:58 pm

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by Druckerul din Ronat »

Ivanhoe, cred ca ai dreptate , Ov. Petre nu a aratat nimic nici in liga II-a , mai bine il tineau pe Balace , era bun de o repriza , am impresia ca Ov. Petre incetineste jocul . Jucatori ca Bourceanu sau Dan Alexa la mijloc nu o sa mai avem ...HAI POLI !!! :anticaine:
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by dylan »

EXCLUSIV Întăriri exotice pentru ACS Poli » Timişorenii s-au înţeles cu doi jucători străini
ACS Poli Timişoara continuă să se întărească pentru primul sezon în Liga 1.


"Bănăţenii" s-au înţeles astăzi cu doi jucători, care ar putea ajunge săptămîna viitoare sub conducerea lui Valentin Velcea. Este vorba de Mor Shushan, un fundaş central de 24 de ani, care a jucat pînă în această vară pentru Hapoel Tel Aviv.

Pe lîngă jucătorul din israel, timişorenii s-au înţeles şi cu Evan Tylor, un mijlocaş de 24 de ani din Jamaica. Acesta a fost sub contract cu Reno pînă în vară, formaţie care l-a împrumutat în ultimii ani la diverse echipe din primul eşalon. Acesta a strîns şi 11 selecţii în naţionala Jamaicăi.

100.000 de euro este cota lui Shushan, conform transfermarkt.de

sursa www.gsp.ro
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by Pffv »

M-ai omorat cu Reno ! Unde frasu' mai e si echipa aia , ca n-am putere sa mai caut acum ?
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by duranviola »

Pffv wrote:M-ai omorat cu Reno ! Unde frasu' mai e si echipa aia , ca n-am putere sa mai caut acum ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Reno_F.C.
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
Visca
Posts: 107
Joined: Tue Oct 02, 2012 8:13 pm

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by Visca »

Ce se mai stie de Tony, mai vine?
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by LILIaKu- »

a avut probleme cu viza. se pare ca sunt pe terminate si e posibil sa vina zilele viitoare.
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
PSC
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:40 pm
Location: Timișoara

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by PSC »

dylan wrote:EXCLUSIV Întăriri exotice pentru ACS Poli » Timişorenii s-au înţeles cu doi jucători străini
ACS Poli Timişoara continuă să se întărească pentru primul sezon în Liga 1.


"Bănăţenii" s-au înţeles astăzi cu doi jucători, care ar putea ajunge săptămîna viitoare sub conducerea lui Valentin Velcea. Este vorba de Mor Shushan, un fundaş central de 24 de ani, care a jucat pînă în această vară pentru Hapoel Tel Aviv.

Pe lîngă jucătorul din israel, timişorenii s-au înţeles şi cu Evan Tylor, un mijlocaş de 24 de ani din Jamaica. Acesta a fost sub contract cu Reno pînă în vară, formaţie care l-a împrumutat în ultimii ani la diverse echipe din primul eşalon. Acesta a strîns şi 11 selecţii în naţionala Jamaicăi.

100.000 de euro este cota lui Shushan, conform transfermarkt.de

sursa http://www.gsp.ro
Taylor nu Tylor.
Image
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Bursa transferurilor 2013-2014

Post by impossible »

Rosenblum la emisiunea "In prelungiri":
  • - Gorobsov a venit deja si probabil luni se vor semna actele
    - cu Goga sunt negocieri destul de avansate, aducerea sa depinde de sosirea lui Tony
    - vor veni inca 2-3 jucatori din strainatate, pe pozitii de fundas si mijlocas central
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
Locked