Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Totul despre ACS Poli Timisoara
Locked
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by Amadeus »

ma asteptam sa-l luam si pe Mediop,
Nu mi-e clar ce-nseamna 70% din datoria clubului e achitata. daca e vorba de cea la anaf, care a fost planificata de 3 ani, si s-a platit deja 70%, este o realizare mare.
despre Torje, am citit ca trebuie sa renunte la juma de milion de euro de primit de la karabukspor ca sa fie lasat sa joace. daca tot o va face, sa joace unde vrea el, nu impresarul...
Amadeus
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by englezul »

Amadeus wrote:
Wed Jan 31, 2018 7:36 pm
ma asteptam sa-l luam si pe Mediop,
Nu mi-e clar ce-nseamna 70% din datoria clubului e achitata. daca e vorba de cea la anaf, care a fost planificata de 3 ani, si s-a platit deja 70%, este o realizare mare.
despre Torje, am citit ca trebuie sa renunte la juma de milion de euro de primit de la karabukspor ca sa fie lasat sa joace. daca tot o va face, sa joace unde vrea el, nu impresarul...
Datoria catre ANAF este esalonata si abia o platim la termen nici vorba de plati in avans. Este vorba despre imprumuturile de la terti, gen Opria si alti oameni de afaceri locali care ne-au imprumutat pana vin drepturile tv. Plus ca au mai dat ceva salarii, la unii mai mult, la altii mai putin. Ca de obicei. Bine ca supravietuim... :)
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by asu »

asu wrote:
Tue Jan 30, 2018 9:48 pm
asu wrote:
Mon Jan 29, 2018 10:50 pm
partizan-usa wrote:
Mon Jan 29, 2018 10:38 pm
OPRIA la digi sport... vreau sal aduc pe TORJE la TIMISOARA, maine decidem

Stai linistit , nu se umileste in halul ala .........mai bine la potaie gratis

deci , caracter 0 ! un putoi care a uitat unde a crescut ........clubul nostru oferea chiar mai mult financiar .......nu vreau sa spun mai multe

Ps . ne vedem in play-out
ce le mai place la presa "Torje mai aproape de Timisoara decat de :anticaine: "
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by Amadeus »

eu sper ca torje sa se tina de cuvint si sa nu joace in tara decit la haita.
Pentru 4 luni chiar nu vad niciun rost sa dam 100 de mii de euro cuiva, indiferent de nume.
la disperarea de anul trecut, s-ar fi justificat. anul asta nu stam chiar asa de rau pt a evita retrogradarea...
Amadeus
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by asu »

Amadeus wrote:
Thu Feb 01, 2018 7:18 pm
eu sper ca torje sa se tina de cuvint si sa nu joace in tara decit la haita.
Pentru 4 luni chiar nu vad niciun rost sa dam 100 de mii de euro cuiva, indiferent de nume.
la disperarea de anul trecut, s-ar fi justificat. anul asta nu stam chiar asa de rau pt a evita retrogradarea...
eu am stat si stau relaxat , persoana nu venea nici daca primea dublu fata de oferta haitei .......spunea ca nu poate risca sa piarda o suma de bani din cauza unui litigiu

PS. propun sa incheiem acest subiect
User avatar
Kerosen
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:35 pm
Location: Timisoara

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by Kerosen »

"Sunt bucuros ca am revenit la echipa mea de suflet, mi-am dorit foarte mult sa imbrac din nou tricoul alb-rosu. Dinamo este clubul care m-a lansat in fotbalul european si nu pot uita niciodata ca aici am invatat ce inseamna performanta. Sunt un om de cuvant, un dinamovist si astept cu nerabdare sa joc in Stefan cel Mare alaturi de cea mai frumoasa galerie din Romania. Nu e timp pentru declaratii, echipa este cea mai importanta si toti trebuie sa ne gandim doar la play-off. Doar la Dinamo Bucuresti


Imi vine sa vomit.....


dinamo,muie dinamo !!!!!!
User avatar
PFA
Posts: 954
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:24 pm
Contact:

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by PFA »

Dar asta e realitatea, ce sa faci? Torje e in primul rand dinamovist, acolo s-a consacrat.
FoRzA |)| \//\|() & (/\\/[ !!!
Per l'eternite Gialloblou!
http://www.cronicavioleta.ro
http://www.tributarystu.wordpress.com
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by englezul »

Intotdeauna am spus ca daca ceva lipseste cu adevarat in tara asta este patriotismul, local si national. Din aceasta cauza se intampla multe nenorociri. :(
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by orangetm »

englezul wrote:Intotdeauna am spus ca daca ceva lipseste cu adevarat in tara asta este patriotismul, local si national. Din aceasta cauza se intampla multe nenorociri. :(
Ăla adevărat. Că de cel de paradă, e plin podul. Local, vezi Druckeria. Național, guvernele de păpuși Image...

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by asu »

Kerosen wrote:
Fri Feb 02, 2018 1:46 pm
"Sunt bucuros ca am revenit la echipa mea de suflet, mi-am dorit foarte mult sa imbrac din nou tricoul alb-rosu. Dinamo este clubul care m-a lansat in fotbalul european si nu pot uita niciodata ca aici am invatat ce inseamna performanta. Sunt un om de cuvant, un dinamovist si astept cu nerabdare sa joc in Stefan cel Mare alaturi de cea mai frumoasa galerie din Romania. Nu e timp pentru declaratii, echipa este cea mai importanta si toti trebuie sa ne gandim doar la play-off. Doar la Dinamo Bucuresti


Imi vine sa vomit.....

eu am vomitat deja !

PS. îmi doresc din tot sufletul sa ne vedem in play-off
Locked