Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Totul despre ACS Poli Timisoara
Locked
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by banatean_violet »

"Fiind și meciul, am rămas. Eu fiind invitat de onoare am stat în loja lui Gică, cu rude și un prieten comun care a jucat la Steaua. La o fază la care Chițu a ratat, a respins Straton cu vârful degetelor în bară, erau fotolii iar băiatul din fața mea s-a ridicat în picioare, atunci m-am ridicat și eu și m-au surprins în prim plan la TV. Din ce am înțeles cei din conducere mi-au reproșat că eram supărat că nu a dat Chițu gol. Că eu aș ține cu Viitorul…" a spus rotariu
sursa:pressalert
Cam ... mincinos, oricum ca angajat al lui Poli nu avea ce cauta in lojalugica la un meci cu blatistiilugica. Bine ca l-au dat afara.
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by impossible »

Image Image
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
bvgtm
Posts: 414
Joined: Sun Dec 02, 2012 5:41 pm
Location: Timişoara
Contact:

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by bvgtm »

banatean_violet wrote:
Mon Jan 15, 2018 4:37 pm
"Fiind și meciul, am rămas. Eu fiind invitat de onoare am stat în loja lui Gică, cu rude și un prieten comun care a jucat la Steaua. La o fază la care Chițu a ratat, a respins Straton cu vârful degetelor în bară, erau fotolii iar băiatul din fața mea s-a ridicat în picioare, atunci m-am ridicat și eu și m-au surprins în prim plan la TV. Din ce am înțeles cei din conducere mi-au reproșat că eram supărat că nu a dat Chițu gol. Că eu aș ține cu Viitorul…" a spus rotariu
sursa:pressalert
Cam ... mincinos, oricum ca angajat al lui Poli nu avea ce cauta in lojalugica la un meci cu blatistiilugica. Bine ca l-au dat afara.
" Ochilă vedea, toate cele... și numai înghețai ce da dintr-însul: Că e laie, Că-i bălaie; Că e ciută, Că-i cornută.O țiu de coarne, se uită, şi tot strigă că e ciută! " :D
In fotbal,totul este complicat de prezenţa echipei adverse.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by englezul »

N-ai cu cine... :(
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by Pffv »

1. Oricat ma straduiesc nu il vad omul care s-a radicat in picioare in fata lui Roti . :-\
2. Reactia pare de dezamagire nu de usurare . ;;)
3. "N-ai cu cine" vorba lui Boss :ymhug: .
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by banatean_violet »

Proba video nu este o dovada, daca omul a zis ca s-a ridicat un baiat, atunci un baiat s-a ridicat, daca zice ca s-au ridicat trei baieti in fata lui, atunci asa e, s-a adaptat si el la noua legislatie "bine domle’ dacă sunt supărați încheiem, îmi dă banii la zi și semnez demisia" Banuiesc ca a stat acolo o saptamana in interesul clubului de la care vrea banii.
User avatar
partizan-usa
Posts: 210
Joined: Thu Oct 04, 2012 3:34 pm
Location: SEATTLE

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by partizan-usa »

Florin Costea ar putea reveni în Liga 1 în această iarnă, după ce ultima dată a jucat pentru ACS Șirineasa, echipă din Liga a 3-a.







Atacantul în vârstă de 32 de ani a declarat pentru GSP.ro că e în discuții cu mai multe formații în acest moment.

"Am mai multe discuții cu echipe din Liga 1 și din străinătate. De la discuții până la oferte concrete e cale lungă. Momentan sunt acasă, mă antrenez aici la Vâlcea cu o echipă și urmează să văd ce voi face în următoarea perioadă", a declarat Florin Costea pentru GSP.ro.

Conform surselor GSP, Costea ar fi o țintă pentru ACS Poli Timișoara, ocupanta locului 9 în Liga 1, și FC Voluntari.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by englezul »

partizan-usa wrote:
Tue Jan 23, 2018 8:13 pm
Florin Costea ar putea reveni în Liga 1 în această iarnă, după ce ultima dată a jucat pentru ACS Șirineasa, echipă din Liga a 3-a.







Atacantul în vârstă de 32 de ani a declarat pentru GSP.ro că e în discuții cu mai multe formații în acest moment.

"Am mai multe discuții cu echipe din Liga 1 și din străinătate. De la discuții până la oferte concrete e cale lungă. Momentan sunt acasă, mă antrenez aici la Vâlcea cu o echipă și urmează să văd ce voi face în următoarea perioadă", a declarat Florin Costea pentru GSP.ro.

Conform surselor GSP, Costea ar fi o țintă pentru ACS Poli Timișoara, ocupanta locului 9 în Liga 1, și FC Voluntari.
Doamne apara si pazeste ! :dizzy:
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by Amadeus »

mai rau ca bianconi n-o fi...
Amadeus
User avatar
PFA
Posts: 954
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:24 pm
Contact:

Re: Stiri despre ACS Poli Timisoara 2017-2018

Post by PFA »

Ai fi surprins :mrgreen:
FoRzA |)| \//\|() & (/\\/[ !!!
Per l'eternite Gialloblou!
http://www.cronicavioleta.ro
http://www.tributarystu.wordpress.com
Locked