Ce facem de la anul?

Totul despre ACS Poli Timisoara

Ce facem de la anul?

Poll ended at Wed Jun 22, 2016 10:26 am

Pun fularul in cui, am incheiat cu fotbalul din Timisoara.
4
11%
Pun fularul in cui, am incheiat cu fotbalul din Romania.
8
22%
Ma voi orienta spre alte sporturi din Timisoara.
2
6%
Voi deveni fan ACS ASU.
5
14%
Voi merge la meciurile ACS ASU fara sa fiu fan.
1
3%
Voi merge foarte rar la meciurile ACS ASU.
0
No votes
Voi deveni fan Ripensia Timisoara.
1
3%
Vo merge la meciurile Ripensiei Timisoara.
1
3%
Voi merge foarte rar la meciurile Ripensiei Timisoara.
1
3%
Voi deveni fanul unei alte echipe din Banat.
0
No votes
Voi merge la meciurile altei echipe din Banat.
0
No votes
Voi deveni fanul unei alte echipe din Romania.
0
No votes
Voi merge la meciurile unei alte echipe din Romania.
0
No votes
Voi deveni fanul unei alte echipe din lume sau daca deja sunt voi ramane fanul acelei alte echipe din lume si atat.
3
8%
Nu stiu.
10
28%
 
Total votes: 36
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Ce facem de la anul?

Post by Ivanhoe »

Mai deschid un sondaj pe care il voi lasa insa 30 de zile pentru vedea ce facem de la anul. Cred ca toata lumea a inteles ca, oricat de bun primar ar fi Robu, si probabil va fi si reales, totusi ca decident al sortii clubului nostru impreuna cu Bojin, nu ne puteam baza pe promisiunile lui. Mai ales ca multi stiu, fiecare pe sursele proprii, ca s-a jucat la doua capete, ceea ce in sine daca ar fi fost transparent si cu buna stiinta a tuturor, ar fi fost chiar ok. Adica sa stim toti suporterii care sunt intentiile reale si ce avem de facut. Tot dupa cum, tot pe sursele proprii, multi stim si de faptul ca proiectul colegilor nostri de pe Stiinta a fost viciat de multa vreme prin meciuri trucate si jucatori cumparati de la adversari, plus promovari cu cantec prin retrageri artificiale de echipe, de dragul performantei cu orice pret. Lucruri nu chiar ok. E adevarat ca tot in oras exista un proiect plecat de la zero, adica Ripensia, care nu a fost inca viciat de coruptie ci s-a promovat cinstit si fotbalul practicat de ei este curat in acest moment. Totusi noi aici vorbim de fani Poli, cei mai multi atasati prea mult de alb violet. Prin urmare voi ignora vorbele primarului, cum ca vom continua, doar ni s-au dat asigurari de la cel mai inalt nivel ca nu vom retrograda, Bojin doar a spus ca el intervine si salveaza echipa si daca nu il lasam ne da afara de pe stadion, si de cand a intervenit luam fest bataie de la 4 in sus de la toata lumea. Asa ca voi ignora promisiunile mincinoase ale politicienilor si voi face un sondaj calculand versiunea cea mai neagra, adica posibilitatea ca sa ne desfiintam. Deci dupa, daca ne vom desfiinta, ce vom face noi suporterii de pe forum? Se va putea vota cu mai multe optiuni daca unii vor dori sa faca mai mult decat o optiune. Fiecare pana la urma va face ce ii va spune constiinta proprie si este bine sa fie asa, nu trebuie sa gandim toti la fel!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Ce facem de la anul?

Post by Ivanhoe »

Sondajul vizeaza starea noastra de constiinta de acum, din prezent! Daca peste 6 luni vom gandi altceva este un alt subiect. Acel viitor ipotetic nu face obiectul sondajului! De asta este deschis doar 30 de zile!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
PFA
Posts: 954
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:24 pm
Contact:

Re: Ce facem de la anul?

Post by PFA »

"Nu stiu".
FoRzA |)| \//\|() & (/\\/[ !!!
Per l'eternite Gialloblou!
http://www.cronicavioleta.ro
http://www.tributarystu.wordpress.com
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Ce facem de la anul?

Post by Ivanhoe »

Imi cer scuze, am refacut sondajul, va rog sa votati din nou. Intr-adevar, nu exista optiunea "nu stiu".
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Ce facem de la anul?

Post by dylan »

Am sustinut echipa de cand s-a infiintat, am fost la majoritatea meciurilor chiar si la celebrele trialuri si in schimb am primit cea mai mare dezamagire, cea mai slaba si lipsita de character Poli de la conducere pana la jucatori.Pe mine liga 2-a nu ma mai prinde pe stadion la nici o Poli.Astept noul stadion care cica ni s-a promis de Ciolos si poate pana atunci se descopera si ceva oameni de fotbal care cunosc fenomenul si stiu sa-l si administreze, nu impresari si politicieni cu interese.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Ce facem de la anul?

Post by Pffv »

dylan wrote:Am sustinut echipa de cand s-a infiintat, am fost la majoritatea meciurilor chiar si la celebrele trialuri si in schimb am primit cea mai mare dezamagire, cea mai slaba si lipsita de character Poli de la conducere pana la jucatori.Pe mine liga 2-a nu ma mai prinde pe stadion la nici o Poli.Astept noul stadion care cica ni s-a promis de Ciolos si poate pana atunci se descopera si ceva oameni de fotbal care cunosc fenomenul si stiu sa-l si administreze, nu impresari si politicieni cu interese.

=)) =)) A promis pe naiba , dar hatrul cu ideea e un baiat de treaba ;) !
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Ce facem de la anul?

Post by englezul »

Ivanhoe wrote:Imi cer scuze, am refacut sondajul, va rog sa votati din nou. Intr-adevar, nu exista optiunea "nu stiu".
Eu stiu ca sti ce nu stiu eu ! :D
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Ce facem de la anul?

Post by swedishbitter »

Pe bune acum, cum sa devi fanul altei echipe? Desemenea nu vad in sondaj vreo intrebare legata de SS. Poate ca unii vor sa devina fani SS.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Ce facem de la anul?

Post by Ivanhoe »

ACS ASU este SS. Majoritatea celor se la Ripensia sunt fosti polisti.
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Ce facem de la anul?

Post by Pffv »

Ivanhoe wrote:ACS ASU este SS. Majoritatea celor se la Ripensia sunt fosti polisti.
=)) =)) Care-i Reinhard Tristan Eugen .... ca ala are linia vietii mai scurta (sa evite Cehia ca-i bai mare ) ?
Locked